Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

15 kwietnia 2016, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za panelami, m.in. dlatego, że nie wymagają cyklinowania, ani lakierowania, są szybkie i bardzo łatwe w montażu, a panele drewniane wysokiej klasy dorównują wytrzymałością parkietowi. Osobiście mam panele laminowane (Alloc) - tutaj http://podlogi24.net/panele-panele-laminowane -alloc-technologia-hpl-o_c_783_1.html mają spory wybór takich paneli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2016, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Deska trójwarstwowa. Jest elegancka, dobrze się ją układa i można ją utrzymać w czystości. Fajna sprawa. Może coś z kolekcji Vip Parkiet http://www.vipparkiet.pl/?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2016, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja maiłem podobny problem jeżeli chodzi o wybór podłogi do domu, ale zdecydowaliśmy że lepiej dołożyć a wybrać to co solidne i sprawdzone- czyli naturalne drewno dębowe. znajomy bardzo zachwalał deskę Chene i właśnie na nią padł wybór, znakomity wygląd i solidność, więc polecam. My zamawialiśmy na Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2017, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie wybór jest oczywisty - stawiam na parkiet. Drewniana podłoga to zupełnie inny standard i inny komfort w domu, od razu jest przytulniej i jakoś tak cieplej :) My się zdecydowaliśmy na dębowy parkiet, który następnie olejowaliśmy. Tzn. nie sami, bo robili to fachowcy z Kliniki Parkietu, których polecił mi znajomy. Efekt jest naprawdę piękny i myślę, że będzie to podłoga na lata :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2017, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie wybór jest oczywisty - stawiam na parkiet. Drewniana podłoga to zupełnie inny standard i inny komfort w domu, od razu jest przytulniej i jakoś tak cieplej :) My się zdecydowaliśmy na dębowy parkiet, który następnie olejowaliśmy. Tzn. nie sami, bo robili to fachowcy z Kliniki Parkietu, których polecił mi znajomy. Efekt jest naprawdę piękny i myślę, że będzie to podłoga na lata :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2017, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To zalezy ile masz pieniędzy bo drewno swoje kosztuje a panele jednak są dużo tańsze to i znajdziesz je w kazdym sklepie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno faktycznie trochę kosztuje, ale przecież podłoga ma być inwestycją na lata, a nie czymś sezonowym i jednorazowym, prawda? Polecam podłogę z naturalnego, dębowego drewna Chene. Jest bardzo solidna i wytrzymała, a do tego piękna :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2017, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy do jakiego pomieszczenia. Mam sypialnię połączoną z łazienką i tam gdzie łóżko zakładam panele, a tam gdzie łazienka montuję płytki + ogrzewanie podłogowe. Panele są trwałe, najlepiej wybrać takie ze średniej półki, a za 10 lat nie będzie szkoda ich wyrzucić, wymienić na inne. Co jak co, ale porządna sypialnia to podstawa, moja będzie na taki wzór http://www.bolec.info/index.php?op=informacje &news=17406, czyli nowocześnie i elegancko.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2017, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie bezsprzecznie parkiet - trwałość i wygląd przemawiają na jego korzyść.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2017, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

my też mamy parkiet i ostatnio trzeba było lakierować ale mieliśmy znajomą firmę cyklinek.pl więc fajnie i ładnie poszło ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >