Piekarnik - co kupić?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 lipca 2013, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A na czym polega 6-ty zmysł w piekarnikach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2013, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kika77 napisał: A na czym polega 6-ty zmysł w piekarnikach?dzięki zastosowaniu zestawu czujników temperatury i wilgotności oraz oszacowania wagi przygotowywanej potrawy na podstawie strat dostarczanej energii, piekarnik dopasowuje czas gotowania i kontroluje cały cykl pieczenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2013, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oglądałam ostatnio w Multikinie AGD LG, bo jakąś taką akcję teraz mają i widziałam piekarnik solarny, w którym można piec, podgrzewać, grillować i gotować na parze. Bardzo fajne urządzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2013, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: andromeda napisał: Oglądałam ostatnio w Multikinie AGD LG, bo jakąś taką
akcję teraz mają i widziałam piekarnik solarny, w którym
można piec, podgrzewać, grillować i gotować na parze.
Bardzo fajne urządzenie.


Takie funkcje mają już obecnie niektóre modele mikrofalówek- można w nich bez problemu piec czy gotować na parze.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2013, 06:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kuchenki mikrofalowe LG to niedługo mają wejść do sprzedaży takie, które podgrzewają żywność równomiernie, a te solarne to też podobno super rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2013, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, a ma ktoś taki piekarnik ze sterowaniem dotykowym? Ostatnio gdzieś taki widziałam, wydawał się fajny, ale w sumie nie wiem, jak to działa w praktyce.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2013, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Mifune napisał: Hej, a ma ktoś taki piekarnik ze sterowaniem dotykowym?
Ostatnio gdzieś taki widziałam, wydawał się fajny, ale w
sumie nie wiem, jak to działa w praktyce.


Są piekarniki ze sterowaniem dotykowym i tym klasycznym. Te z dotykowym może wyglądają bardziej nowocześnie, ale dla mnie to tylko kwestia gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2013, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak będę kupować, a niedługo będę, to właśnie takie ze sterowaniem dotykowym :) Chociaż oczywiście inne rzeczy nie mniej ważne, a nawet ważniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2013, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

ważniejsze są na pewno przydatne programy i funkcje piekarnika.Im więcej się z niego korzysta, tym więcej tych funkcji wydaje się być przydatnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2013, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny piekarnik zaprezentowała firma LG. Połączenie piekarnika, mikrofalówki, grilla i parowaru. Kilka urządzeń w jednym, bardzo dobre rozwiązanie do małej kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 154 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • platforma handolowa dla firm Liczba postów: 2 Grupa: Sprzęt AGD... Platforma B2C od X-ONE https://x-one.pl/b2c to kompleksowe rozwiązanie dla firm, które chcą zbudować silną obecność w handlu internetowym. Oferuje pełną integra...
  • Taboret gazowy do lokalu gastronomicznego Liczba postów: 2 Grupa: Sprzęt AGD... Zastanów się jaka moc grzewcza jest Ci potrzebna: Wydajność cieplna: Im wyższa moc (wyrażona w kW), tym szybciej taboret będzie w stanie podgrzewać potrawy. W l...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 6 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Krajalnica Liczba postów: 35 Grupa: Sprzęt AGD... Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Na stronie https://gastromania.pl/szatkownice-gastr onomiczne znajdziecie ofertę....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >