Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸

2 stycznia 2015, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Gajownik to dziwne, ponieważ Dachobranie organizowane jest przez sam Braas przynajmniej z tego co ja wiem :) to chyba pomyliły Ci się marki ^^

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2015, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam w niedalekiej przyszlosci bede robic dach i zastanawiam sie nad takim wykonczeniem krawedzi dachu (zaprawa), co myslicie o tym rozwiazanu ? Takie rozwiozania sa stostowane w Angli wyglada to super ale rozumiem ze to kwestia gustu nie kazdemu moze sie podobac. Z gory dziekuje za rady

http://imgur.com/0I2CgvC

Ten post był edytowany przez mzetaa dnia: 2 stycznia 2015, 22:49
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie taki dodatek jest jak najbardziej na plus( jak patrze na to zdjęcie z linku) , no ale chyba nie będzie pasował do wszystkich elewacji i stylu wykonania domu. Myślę, że bardziej do starszych budynków lub wykonanych w takim stylu. No ale to moje zdanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2015, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Porek456 napisał: Gajownik to dziwne, ponieważ Dachobranie organizowane jest
przez sam Braas przynajmniej z tego co ja wiem :) to chyba
pomyliły Ci się marki ^^


no pewnie pomieszaly mu sie firmy ta z inna

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2015, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik gajownik79 napisał: mnie bardzo zaintersowała właśnie dachówka ceramiczna
Creatona, którą znalazłem tak z ciekawości podczas
Dachobrania już 2014 ;p chodzi mi o kolor takiej czarnej i
kiedyś jak będę miał dom to nią właśnie pokryję dach
^^


a to w dachobraniu też creatona można było zakupić dachówkę? myślałem, ze to akcja braasa. aczkolwiek co do promocji na ich dachówki to można spokojnie coś znaleźć. np - http://builder.com.pl/26,promocja--dachowka-ceramiczna-creat on.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2015, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

już wiem jak ta dachówka się nazywała właśnie chodziło o czarną Titanię Creatona i racja pokręciły mi się akcje ;p bo znalazłem ją równolegle do tego jak się kręciło Dachobranie 2014 :) srry... ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie polecacie kupić blachodachówkę i jakiej firmy? Jestem juz dogadany z firmą http://www.abud-dach.eu/ na wiosnę na zmianę dachu i chciałbym kupić już materiały, bo podobno w zimę taniej, skoro nie ma sezonu na zmiany dachów. Doradzicie mi, gdzie warto się rozejrzeć?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

O pokryciu dachów polecam artykuł na blogu http://szwedzkablacha.pl/blog/. Dość wnikliwie masz tam opisane wszystkie za i przeciw o dachach jednospadowych, dwuspadowych, czterospadowych i płaskich

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2015, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ja to nie buduje, tylko remontuje, więc kształt pozostanie ten sam, ale poczytaj sobie o dachówkach Creatona, ja już upatrzyłam sobie titanie, może i ty coś znajdziesz:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2015, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

nie każdy o tym wie ale metalowe rynny dachowe powinno się zabezpieczyć przed rdzą, korozją. Proces zabezpieczania metalu metoda galwaniczna wykonuje firma Galwanex http://galwanizacjalubelskie.pl/ z Lublina. Po nałożeniu odpowiedniej grubości powłoki galwanicznej metalowe rynny nie będą rdzewieć, korodować. Dzięki temu będą szczelne i nie będą brudzić zaciekami z rdzy elewacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >