Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

14 października 2014, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

braas ma promocje na dachówke.. z reszta inne firmy chyba tez- dachobranie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2014, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak jesienna promocja Dachobranie 2014 jest właśnie do 31 października jeszcze :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2014, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No to trzeba się sprężać, jak ktoś poszukuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2014, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

czy z Creatona też jest coś na promocji???
z góry dzięki za odpowiedź i jakiś namiar ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2014, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

o nich nie wiem o braasie tylko slyszalem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2014, 00:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też nic u nich nie widziałem, ani nikt o tym nie wspominał. Może oni po prostu jadą na opinii, a nie na dobrym podejściu

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2014, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

jak robiłem dach to panowie z http://www.abud-dach.eu/ pomogli mi wybrać blachodachówkę. Nie chciałem robić zwykłą blachą, bo szybko rdzewieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2014, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam i tak bym postawił na dachówkę betonową lub ceramiczną :) Widziałem, że dachówkę Romańska można na tej promocji w Braasie kupić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2014, 23:41

Zgadzam sie: good 0 bad

może Creaton jako producent stawia na jakość i zadowolonie ze swoich produktów, bo jest pewny swoich wartości i nie musi wystawiać promocji ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2014, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Może po prostu zrobił sobie opinię i wie, że ludzi i tak to kupią więc ma w dupie klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 26 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >