Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

19 października 2014, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

mocno powiedziane, chyba za mocno... najlepiej byłoby, żeby wszystko było za darmo,co? pozdrawiam ciepło ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2014, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Creaton po prostu jakościowo bije na głowę, także promocja nie jest tu najważniejsza. Chcesz mieć dobry dach, który posłuży przez lata? ...zainwestuj ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2014, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, można sobie wziąć Creatona, bo potwierdzam: to dobra firma. Ale zauważ, że ludzie biorą zazwyczaj kredyty i mają określony, nierozciągalny budżet...Jeśli uważasz, że za drogo - szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj. Ja się w ten sposób dokopałem do jednych składów dachowych po sąsiedzku w Warszawie i kupiłem tam dachówkę portugalkę. Ceramika, trwała, z certyfikatami, parodziesięcioletnią gwarancją i co najważniejsze - w cenie porównywalnej do blachy.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2014, 00:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja do pokyrycia dachów kupowałem dodatkowe materiały blachy i druty od http://www.constans2.pl/ bo znajomy ma firmę dekarksą i od nich zamawia materiały.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2014, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik markopolo napisał: Creaton po prostu jakościowo bije na głowę, także
promocja nie jest tu najważniejsza. Chcesz mieć dobry
dach, który posłuży przez lata? ...zainwestuj ;)

No już nie przesadzajmy, że jest on tak wspaniały i żaden inny producent się do niego nie umywa, bo to jest już jest za bardzo przesadzone :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2014, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się wydaje, że kazda blachodachówka będzie dobra, wystarczy, że położy ją dobra, profesjonalna ekipa. U mnie kładła blachodachówkę firma http://www.abud-dach.eu/ i mimo, że było to juz jakiś czas temu, ze cztery pięć lat, to trzyma się doskonale. A w tym czasie przeszło kilka poważnych burz i gradów.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2014, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

;JP;OJDOPJAFJNAL http://www.eko-dachwior.pl/ LSJLF

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2014, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej wybrac dachówke niż blache. Bedzie trwalsze i po prostu lepsze. Przy okazji, co to sie stało, że wszyscy wszedzie nagle zachwalają Creatona?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2014, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Blacha nawet dobrze położona nie jest tak dobra jak jakakolwiek dachówka.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2014, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

to fakt - blacha nie dorówna dachówce nigdy, a na dodatek wcale finalnie nie jest taka tania, bo cenowo wychodzi niewiele taniej, a potem jescze to malować co kilka lat trzeba także koszta rosną

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 26 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >