Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  22 23 24 25 26  ▸  ▸▸

19 lutego 2015, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

dachówki ceramiczne mają żywotność do 100 lat i z pewnością są dużo bezpieczniejsze niż taki dach z drewna.. u nas to nawet most potrafi zimą spłonąć, więc co dopiero taki daszek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2015, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

ja właśnie zdecydowałem się na dachówki ceramiczne u http://www.dachlux.pl/ bardzo ładne są i faktycznie mają starczyć na wiele, wiele lat, więc opłaca się je wybrać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2015, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie o dachach zielonych? Wydaje się to być fajne rozwiązanie, trawka na dachu, brzmi ciekawie. Wiecej możecie przeczytac na www.bauder.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2015, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ale chyba nadaje się to tylko do dachów płaskich, bo nie wyobrażam sobie jak to bedzie się trzymało pod kątem np. 45 stopni i jak wtedy o to dbać. Ja wciąż jestem zwolennikiem dachówek ceramicznych i cementowych i chyba się to już nie zmieni :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2015, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego to nie lada wyzwanie, jestem ciekawa jaki materiał weług was jest najbardziej wart swojej cenY? Ponadto czy wybieracie raczej rozwiązania tradycyjne, czy nowoczesne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2015, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy :). Jako rodzaj pokrycia dachowego to zdecydowanie dachówka ceramiczna bądź betonowa, ale jeżeli chodzi o model i technologie produkcji to już jestem za nowoczesnym wykonaniem i estetyką. Moją uwagę najbardziej zwracają dachówki betonowe Tegalit Protegon ( które mają w swojej budowie pigmenty odbijające promieniowanie słoneczne, dzięki czemu temp. na wewnętrznej stronie jest nawet 10 stopni niższa) i Teviva od Braas, które również teraz są na zimowym Dachobraniu, więc w jeszcze lepszej cenie można je tam dostać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Tegalit jeżeli się nie mylę posiada także warstwę która ma ułatwiać czyszczenie i zmniejszać osadzanie się pyłu itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2015, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Oraz ma bardzo dobre właściwości wygłuszające, bo aż o 7 decybeli lepiej wycisza dźwięk od ceramiki, a dodatkowo dachówki betonowe są o wiele bardzie ekologiczne np. przy procesie utwardzania, zużywa aż o 70% mniej energii i redukuje emisję CO2

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2015, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o ekologię to w 100% się zgadzam, ale to wygłuszanie nie ma większego znaczenia, bo każda dachówka jest w tym dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2015, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii ekologicznych rozwiązań mam bardzo dobre doświadczenia związane z http://remor.pl/, dzieki ich produktom oszczędzam na zuzyciu energii i nie truje środowiska

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  22 23 24 25 26  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Roofing repair contractors specialize in diagnosing and fixing issues with residential and commercial roofs. Their services include repairing leaks, replacing d...
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 81

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >