Pompa ciepła Aiwa

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

21 listopada 2023, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy jest tu ktoś zajmujący się instalacją pomp ciepła? Jestem bardzo ciekaw współpracy z marką Aiwa, słyszałem kilka pochlebnych opinii, ale chciałbym je potwierdzić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2023, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, zajmuję się instalacją pomp ciepła i mam przyjemność pracować z marką Aiwa. Z mojego doświadczenia wynika, że ich pompy ciepła są najwyższej jakości i nie miałem żadnych problemów z ich instalacją. Są one również poparte wieloma certyfikatami jakości, co daje mi spokój podczas pracy z nimi. Co więcej, Aiwa oferuje świetny program szkoleniowy dla instalatorów i zawsze chętnie zapewnia wsparcie podczas całego procesu. Po instalacji pozostają dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań poinstalacyjnych i mogą zapewnić szybką pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2023, 02:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością mogę potwierdzić pozytywne opinie o firmie. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżen, współpraca bardzo dobra, ja jestem autoryzowanym partnerem serwisowym i polecam tę fuchę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 791 Grupa: Robimy inst... Zalet ogrzewania podłogowego jest mnóstwo. Równomierne ogrzewanie: Zapewnia ciepło od podłogi do sufitu, eliminując zimne zakątki. Efektywność energetyczna: Ni...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....
  • Piec kaflowy Liczba postów: 35 Grupa: Robimy inst... Czy są tutaj osoby, które prowadzą własny punkt gastronomiczny? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego pieca chlebowego lub pieca do pizzy, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >