Pompa ciepła na żywo -podgląd -wizualizacja

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 grudnia 2012, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to mój pierwszy post dlatego witam Wszystkich
Czesto w internecie jest zadawane pytanie czy instalacja pompy ciepła w domu do ogrzewanie sie opłaca.
Dlatego złożyłem i zamontowałem u siebie tego typu ogrzewanie
A dodatkowo by było widać ile to kosztuje powstała wizualizacja pracy pompy
działanie pompy na żywo

po prostu tak to działa na żywo

Ten post był edytowany przez pompa24 dnia: 29 listopada 2013, 22:27
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2013, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnie zakończyłem pierwszy sezon grzania wykonaną PC ,
jak na samoróbke miło mnie zaskoczyła , a ogrzewanie kosztowało mnie połowe mniej niż rok wczesniej grzejąc gazem
http://www.pompaciepla-24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2013, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

pompy cieplne są teraz na czasie i każdy je zakłada :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2013, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

a ile orientacyjnie płaciliście za założenie pomp? bo w internecie pełno tych opinii jest. mysle o skorzystaniu z oferty tej firmy : http://www.instalpomp.eu/index.html, tylko chciałem wiedzieć na jaki koszt mam się przygotować.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2013, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mogę wam polecić firmę która zajmuje się sprzedażą pomp ciepła, na pewno wam doradzi i dopasuje odpowiednią pompę... tutaj namiary na tą firmę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2013, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

I chyba kolejna zima nadchodzi :(

pompa na żywo

Ten post był edytowany przez pompa24 dnia: 29 listopada 2013, 22:25
Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2013, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy jest tu może posiadacz pompy ciepła i moze powiedzieć , czy to co mam na wizualizacji to prawda , czy fabryczne urządzenia mają podobne parametry .
zobacz

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2014, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Oto zbiór wizualizacji pracy pomp ciepła
by nie być posądzonym o krypto reklame sąto wizualizacje róznych , konkurencyjnych firm


www.pomaciepla-24.pl

a tu pompa vismana

www.viessmann.pl/pl/dom-jednorodzinny/Ogrzewanie/pompy-ciepl a/wizualizacja.html

a tutaj kolejna wizualizacja

www.pompacieplanazywo.pl

a tu zbiór historii temperatur

www.andretti.pl/wxtempdetail.php

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa ciepła to naprawdę dobre i rozsądne wyjście jeśli ktoś chce w przyszłości zaoszczędzić na ogrzewaniu. fakt,że jednorazowa inwestycja jest ogromna,ale wszystko ma swoje plusy i minusy.


www.Kociol.net.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2014, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, mam pytanie. Musze zainstalować pompę ciepla i w ogóle cały system dla małego zakładu spożywczego. Firma, ktora będzie mi to montować pracuje na hydraulice tej firmy. Ja bym chciał żeby wszystko działało bez zarzutu i to podobno dobra armatura, ale chciałem zasięgnąc niezależnej opinii. Z góry dziekuję za odp.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 239 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 791 Grupa: Robimy inst... Zalet ogrzewania podłogowego jest mnóstwo. Równomierne ogrzewanie: Zapewnia ciepło od podłogi do sufitu, eliminując zimne zakątki. Efektywność energetyczna: Ni...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 111

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >