Projektowanie, doradztwo i montaż

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

26 lipca 2023, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, przymierzam się do remontu domu. Jak znaleźć dobrych kontrahentów? Czy mogę sam wykonać naprawę? Co możesz mi doradzić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2023, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A Internet jest pełen recenzji różnych firm naprawczych. Możesz znaleźć recenzje i oceny w sieciach społecznościowych, a także na specjalistycznych stronach poświęconych usługom budowlanym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2023, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Remont mieszkania to ważne przedsięwzięcie, dlatego dobrze jest się do niego odpowiednio przygotować. Możesz zacząć od zasięgnięcia referencji od członków rodziny, przyjaciół, sąsiadów czy współpracowników, którzy mają pozytywne doświadczenia z konkretnymi kontrahentami. Dobrym pomysłem jest znalezienie kogoś, kto ma dobre recenzje i udokumentowane doświadczenie w pracach naprawczych. Robiąc remont w domu zamówiłem usługę Biały montaż https://oto-mistrz.pl/bialy-montaz/. Zachęcamy do poproszenia potencjalnych kontrahentów o referencje od dotychczasowych klientów. Skontaktuj się z tymi klientami, aby dowiedzieć się, jakie są ich doświadczenia z tym wykonawcą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >