Renowacja spękanych fasad

« Powrót do artykułu: Renowacja spękanych fasad | « Powrót do grupy: Budowa i remont

23 grudnia 2022, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że do renowacji fasad najlepsza była by farba elastyczna podkładowa polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek impregnatów do drewna i metalu i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa domu to najlepsza inwestycja Liczba postów: 22 Grupa: Budowa i re... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje hoboki i rury szalunkowe. Czy znacie firmę z takim asortymentem? Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Tarnopa...
  • Czas na remont Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Użytkownik Gość: Borsz napisał: czy grunt można mieszać z wodą, czy jeżeli chcę na jednej ze ścian przykelić płytę gipsową na pianoklej to też muszę gruntować?....
  • Drzwi zewnętrzne z motywem naturalnego kamienia Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Użytkownik Gość: Marek napisał: ja wolę jednak drzwi stalowe i takie mi najbardziej odpowiadają. konkretnie mam model kmt supertherm 90, bardzo dobre parametry....
  • Jak oszczędzić na ogrzewaniu? Czy same grzejniki m... Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Ale niestety wiele osób, nie zdaje sobie z tego sprawy. Bez profesjonalnie położonego ocieplenia, odpowiedniej grubości, nie ma mowy o ciepłym domu, choćbyśmy m...
  • Elewacja domu Liczba postów: 140 Grupa: Budowa i re... Mam na elewacje bonie zrobione listwami. + jest taki że to wygląda, bonie zrobione odcięciem z taśmy wyglądają poprostu tanio, a tutaj robi się efekt 3d jaki ma...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >