Rolnictwo

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

13 sierpnia 2023, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W rolnictwie przede wszystkim trzeba dbać o uprawy, które posiadamy. Wiadomo, że wiele w tym temacie się zmienia, pojawiają się nowoczesne metody, produkty oraz cały sprzęt rolniczy. Jeśli chcecie o wszystkim przeczytać, to sprawdźcie https://www.syngenta.pl/blog/uprawy .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2023, 04:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mail Spy - Mail Monitoring App, Hack Outlook

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2023, 05:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc. Pomoge Ci zwiekszyc ruch i rentownosc Twojej strony. Co wiecej, wzrost frekwencji bedzie spowodowany naplywem docelowych odwiedzajacych z wyszukiwarek, co jest dla Ciebie najbardziej oplacalne i obiecujace.

Troche informacji o sobie. Jestem specjalista z Kijowa w zakresie tworzenia, finalizowania i promowania stron internetowych. Posiadam rowniez wiedze i doswiadczenie w wielu pokrewnych dziedzinach. Zajmuje sie ta dziedzina od poczatku lat 2000. Zawsze wykonuje prace wysokiej jakosci.

Moje glowne obszary dzialalnosci:

1. Tworzenie witryn roznego typu i ich realizacja. Potrafie stworzyc landing page, sklep internetowy, strone firmowa, strone informacyjna, blog i inne rodzaje stron internetowych. Jestem rowniez gotow udoskonalic istniejaca witryne, w tym: poprawic konwersje i uzytecznosc, naprawic ewentualne bledy, wprowadzic nowa funkcjonalnosc lub zmodyfikowac stara, przygotowac witryne do promocji w wyszukiwarkach.

2. Promocja stron w wyszukiwarkach. Zapewnie pierwsze pozycje dla Twoich kluczowych zapytan, co zapewni staly naplyw docelowych uzytkownikow do Twojej witryny.

3. Praca z recenzjami w Internecie. Tworzenie i promowanie dobrych recenzji oraz usuwanie zlych.

4. Konfigurowanie kampanii reklamowych w roznych serwisach reklamy kontekstowej.

5. Tworzenie, udoskonalanie i promowanie grup i kanalow w sieciach spolecznosciowych. Obejmuje to: youtube, telegram, vkontakte i inne.

Pomoge Ci rowniez w wielu innych kwestiach. Napisz na moja poczte: prodvigenie.saytow@gmail.com

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2023, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolnictwo to bardzo interesująca branża.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2023, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W rolnictwie obecnie stosuje się wiele nowoczesnych metod, które mają spore znaczenie w tym, jak będą wyglądać uprawy i jak można przyhamować wiele strat, które niestety w rolnictwie zdarzyć mogą się często. Na stronie https://www.test-therm.pl/katalog-produktow/2 39-czujnik-zwilzania-liscia jest całkiem fajna propozycja, taka jak czujnik zwilżania liścia. Dzięki niemu można z dużą dokładnością określić stopień wilgoci rośliny. Uważam, że warto stawiać na tak nowoczesne propozycje, które sporo ułatwiają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2023, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Żywienie kur nieśnych nie należy do przesadnie skomplikowanych, o ile hodowca wie, jaki pokarm wybierać, a jakich produktów lepiej unikać. Pasze dla kur niosek występują w różnych rodzajach, przy czym do tych najczęściej stosowanych należą sypkie pasze zbożowe.


____________________________

pasze dla kur niosek

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2023, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie to już myślę upadająca branża.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2023, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto też zapoznać się bliżej z ofertą firmy Agrihandler. Firma ta oferuje najróżniejsze maszyny rolnicze na wynajem. Uważam, że taki wynajem jest dużo wygodniejszą opcją niż ich zakup. Polecam każdemu rolnikowi zapoznać się bliżej z taką możliwością. Myślę, że będziecie zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2023, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz można dostać dofinansowanie do dronów rolniczych, więcej na ten temat informacji jest na blogu dilectro

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2024, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie nawozów warto jest stawiać na rozwiązania o wysokiej skuteczności. Na wysokiej jakości produkty w tym zakresie możecie liczyć zaglądając do https://www.novagra.com.pl/ Dostarczają oni wiele innowacyjnych rozwiązań produktowych w zakresie nawozów dolistnych oraz środków ochrony roślin uprawnych. Dbają nie tylko o zapewnienie najlepszej ochrony dla upraw ale również o doskonały kontakt z klientem i zapewnienie mu należytej opieki. Są liderami nie tylko na Polskim ale również światowym rynku co dodatkowo gwarantuje zadowolenia z współpracy z nimi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 81

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >