Smugi na lustrze.

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 października 2010, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Co zrobić ze smugami na lustrze? Czymkolwiek bym go nie umyła to zawsze pozostają. Próbowałam niemal wszystkiego. Od zwykłego mydła poprzez jakieś produkty do mycia szyb itp. Może macie jakiś pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2010, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Smugi są bardzo często efektem złej pielegnacji i mycia lustra. Może kup inne preparaty czyszczące lub spróbuj umyc je gazetą?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2010, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Nooo dokładnie ;) Moja żona myje okna gazetą i świecą się że aż miło. Wiem że czasami stosuje zwykłą wodę z sodą oczyszczoną i takim roztworem myje okna. Pozbywa się brudu i okna są naprawdę przezroczyste.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2010, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wow, szkoda że właśnie w sobotę pomyłem wszystkie okna, bo bym spróbował tego patentu. Słyszałem o metodzie i stosowałem ręczniki papierowe, ale gazeta to dla mnie nowość.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2010, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja najpierw myję szybę ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń Ludwik, potem przecieram czystą szmatką na mokro i na samym końcu jakąś bawełnianą ściereczką na sucho. Nigdy nie pozostają smugi. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2010, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam zawsze najpierw myje okna ściereczką i wodą z płynem w ten sposób oczyszczam okna i ramy z brudu. póżniej używam Clin z alkoholem (super sprawa) i poleruję ręcznikiem papierowym, sa idealnie przezroczysne, o a mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym sposobie mycia gazetą?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2010, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez myłam gazetą, prosty i tani sposób, a przeciera sie tylko zwiniętą gazeta, oczywiście najpierw trezba oka umyć wodą z płynem, a gazeta słuzy tylko do polerowania. Ostatnio kupiłam szmatkę do szyb, działa podobnie, a smug nie zostawia.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2010, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam specjalny płyn z firmy betterware i jest okej

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2010, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że na smugi wystarczy płyn do mycia szyb,ja też taki stosuje i jest w porządku. Ważne aby systematycznie czyścić lustro. Wtedy smugi będą o wiele mniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2013, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupuje ściereczki z mikrofibry w marketach i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 313 Grupa: Porady i op... Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-slupsk /
  • Jak założyć firmę budowlaną? Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Prosze pamiętać także o bezpieczeństwie bhp, czyli odpowiedniej odzieży: https://www.hotelpergamin.pl/odziez-bhp- dobra-odziez-to-bezpieczenstwo/
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 133 Grupa: Porady i op... Użytkownik Gość: Natashukn59 napisał: Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0": captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i....
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 820 Grupa: Porady i op... Dokładnie. Każdy jest przeciez inny i ma inne preferencje jeśli chodzi o wybór materaca. Dla jednej osoby jakiś model będzie za miękki, a dla kogoś innego, będz...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >