Sterowanie mocą grzejnika za pomocą zaworów

« Powrót do artykułu: Sterowanie mocą grzejnika za pomocą... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

18 sierpnia 2011, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Te zawory są na prawdę użyteczne, teraz wszyscy przerzucają się na automatyczne sterowanie ogrzewaniem, więc fajnie że przypominacie o istnieniu tych tradycyjnych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2015, 05:02

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz jest ogromny wybór zaworów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2015, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja do firmy zamówiłem dobrą armaturę przemysłową u http://www.mowta.com.pl/ mają niezłe ceny, asortyment bardzo szeroki

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2016, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawe i ekonomiczne rozwiązania jeśli chodzi o ogrzewanie ma firma Vario Term http://www.varioterm.pl z Warszawy. Maja solidne zawory grzejnikowe i zestawy do ogrzewania podłogowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2016, 03:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Cały sukces leży w dobrej jakości zaworach, które będą w stanie utrzymać odpowiednią jakość i nie rozregulują się po dłuższym czasie użytkowania. Dlatego jeśli miałbym polecać jakieś zawory przemysłowe to zdecydowanie wybrałbym te od www.klimos.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze mi się kupuje przez stronę swatt.pl. Sprawnie prowadzona hurtownia internetowa nastawiona głównie na obsługę instalatorów. Mają szeroką gamę sterowników, można dobrać urządzenia pod każdą instalację – czy to kotły, kominki, czy systemy solarne. Także jest wszechstronnie, można w jednym miejscu kupić wszystko co potrzebne, bez błądzenia od jednej hurtowni do drugiej i tracenia czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19378 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 114

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >