Świetliki dachowe

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

3 lipca 2023, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieliście kiedyś jakieś doświadczenia z tak zwanymi świetlikami dachowymi, które mają odpowiadać za wprowadzenie światła dziennego do pomieszczeń, gdzie nie ma okien? Jeśli znacie kogoś kto to stosuje i może podzielić się opinią to dajcie znać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2023, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Swoje systemy wprowadzające naturalne światło do wnętrz stosuje między innymi Eco Light Tunnel - https://www.ecotun.pl/. Firma wykonuje świetliki dachowe zarówno na płaskich jak i skośnych dachach więc można będzie dopasować do potrzeb i konkretnego budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2024, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Rownież szukam opinii na temat takiego systemu doświetlania pomieszczeń. W najbliższym czasie będę musiał podjąć decyzję - inwestować w coś takiego, czy odpuścić temat. Znalazłem już firmę, u której będę zamawiał takie świetliki - o ile się na nie zdecyduje. Jeśli szukacie kogoś solidnego, kto dostarczy Wam porządne świetliki, to koniecznie sprawdźcie firmę ze strony https://pcpartners.pl/pasma-swietlne - czytałem na ich temat mnóstwo pozytywnych opinii.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2024, 05:24

Zgadzam sie: good 0 bad

What makes Krunker io stand out is its simplicity and fun factor. You can just jump in and start playing without any complicated tutorials. The game is fast-paced and exciting, and there’s a good variety of weapons and maps. It's a great game to play when you want some quick action!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 37 Grupa: Oświetlenie... Wszystko co potrzebne do wystroju domu lub jego wyposażenia znajdziesz w tym sklepie https://gdonline.pl/UpFun/pr/88 Jest to azjatyckie centrum handlowe więc w....
  • barek i alkohole Liczba postów: 57 Grupa: Oświetlenie... Czy ktoś może polecić sprawdzone miejsce w Warszawie, gdzie można skorzystać z profesjonalnego odtrucia alkoholowego? Zależy mi na bezpieczeństwie i profesjonal...
  • czy takie lampy są znów modne Liczba postów: 112 Grupa: Oświetlenie... Jakie macie zdanie na temat inteligentnego oświetlenia? Adwokat Gliwice
  • OBZOR - włączniki i gniazda Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Jakie macie zdanie na temat inteligentnego oświetlenia? Adwokat Gliwice
  • oświetlenie do sypialni Liczba postów: 199 Grupa: Oświetlenie... Użytkownik Gość: miśka napisał: Właśnie jestem po remoncie sypialni i zastanawiam się jakie oświetlenie wybrać bo jednak dwie lampki na stoliczkach nocnych nie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19381 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >