Szafa wnękowa a garderoba

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

18 marca 2014, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Melaminowana płyta to taka płyta meblowa, wiórowa. No wiesz jak to garderoba, miejsce gdzie możesz "wejść" i wszędzie od dołu do góry masz półki, szuflady, koszyczki itd, wszystko do ubrań. I to oczywiście zamykane. Miejsca mam mało tak jak mówiłem, ale fachowiec stwierdził, że da radę to zrobić. Powiedzmy coś takiego, ale mniejszego:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2014, 01:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie bomba. Marzę o takiej garderobie, więc zazdroszczę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2014, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

garderoba wygląda super! A co do budowy szaf itp. to w kahi jest duży wybór szyn, prowadnic, łańcuchów http://www.kahi.pl/oferta.php. Na pewno coś się z ich asortymentu przyda. Największym plusem to są ceny u nich

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2014, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Prom- jestem ciekawa jak będzie wyglądała ta Twoja garderoba, bo to zdjęcie jest bardzo fajne. Sama chciałabym mieć coś takiego. Jest ładnie i przejrzysto. Jednak zamiast takich półek zdecydowałabym się na bardziej zabudowany szkielet szafy z wysuwanymi koszami na przykład.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2014, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem tego zdania. Ta garderoba jest przestronna, ale moim zdaniem słabo zagospodarowana. To taki przykład, w moim przypadku będzie troszkę coś innego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2014, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę ta przestrzeń jest zmarnowana. Dużo więcej może się w takiej garderobie zmieścić, niż na tym zdjęciu jest to pokazane.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2014, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Za dużo jest druciaków, ale ktoś sobie tak wymyślił. U mnie dominować będzie drewno

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2014, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

duzo elementow, ktore moga ci sie przydac do budowy znajdziesz w p&s http://potyrala.com.pl/. Maja wysoka jakos produktow i do tego szeroki wybor. Na pewno znajdziesz co odpowiedniego

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Prom- drewno? to znaczy? Jak to wszystko chcesz aby wyglądało?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2014, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam coś takiego, tylko mniejszy metraż



Zależało mi na tym, by były także ścianki drewniane, by ubrania nie stykały się bezpośrednio ze ścianą

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 144 Grupa: Porady i op... Możesz kupić szafę pod zabudowę w tej cenie i jest to ok rozwiązanie jeśli się nie przeprowadzasz, bo te szafy są do jednorazowego montażu. Są ładne i w niskich...
  • Pomnik z aniołem Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Thank you for your inspiring words, I've learned a lot. We hope you will share more with us! Wishing you a happy time with your family and planet clicker free.
  • Jaki pomysł na sypialnie Liczba postów: 220 Grupa: Porady i op... Szanowny Panie, Przed aplikacją farby gruntowanie jest konieczne. Może Pan do tego wykorzystać grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt zwiąże kur...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 83 Grupa: Porady i op... A Berberis? Sami zauważycie, jaką to daje zmianę, ile przynosi. Mocna poprawa w krótkim czasie. Konsekwencje mogą być duże, ale pozytywne. Porządny system może....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >