Szafa wnękowa a garderoba

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

16 czerwca 2014, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny pomysł. Sam to wymyśliłeś, czy ci doradzili? Podoba mi się bardzo. Tez taka otwarta?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2014, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzieliście nową ofertę firmy iSzafy? Oferują teraz kolorowe i drewnopodobne profile do szaf wnękowych. Ciekawie to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2014, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie, nawet nie wiedziałam, że profile jakoś się różnią. Pokaż jak to wygląda :)
A powiedzcie mi co sądzicie o szafach wolnostojących? Też takich dużych, trzydrzwiowych z lustrem, wewnątrz z półkami, drążkami itd http://www.urokdrewna.pl/szafa-sosnowa-drzwio wa-lustrem-133-cm-nr-kat-65b-p-251.html . Ta z linku jest z litego drewna, wysokość prawie 2m, także praktycznie pod sufit, a cena 1800zł. Nie lepiej takie szafy u siebie wstawiać i mieć możliwość przestawienia, aniżeli te zabudowane szafy wnękowe?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2014, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

http://blog.fawre.pl/2014/05/nowosc-w-ofercie-kolorowe-i-dre wnopodobne-profile-do-szaf-wnekowych/ Tu możesz sobie poczytać o tych profilach.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2014, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik prom napisał: Witajcie. Mam sporą wnękę w sypialni i chciałem
zamówić szafę od podłogi do sufitu. Znajomy jednak
podpowiedział, że lepiej zrobić coś w rodzaju garderoby,
do której się wchodzi. Przestrzeń do zagospodarowania
jest automatycznie większa i praktyczniejsza. Co tym
sadzicie? Ile wnęka powinna mieć, aby był sens takiej
garderoby?


myślę,że taka garderoba to bardzo dobry pomysł! sam u siebie taki mebel i jestem zadowolony z tej inwestycji,bo szafa jest funkcjonalna,wygodna,a przy tym estetyczna. co do rozmiarów wnęki,to najlepiej skontaktuj się z dobrą firmą zajmującą się meblami i oni najlepiej Ci doradzą. ja zamawiałem swoją szafę u nich www.komandor-wolska.pl i myślę,że to solidni fachowcy. mi pomogli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2014, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem zwolennikiem szaf wolnostojacych, mozna zawsze je przestawic itd, a mozna na prawde kupic ogromne, np w bydgoskich meblach

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ale jak robimy na przykład garderobę to po co tam szafy, które można przestawiać? Oczywiście jak kto woli.
Klara23 - naprawdę fajnie to wygląda. Masz takie u siebie?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2014, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety nie. Te dwie firmy rozpoczęły współpracę dużo później od momentu gdy robiłam szafę.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2014, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak... Ale szafę robiłaś w ogóle w tej firmie czy innej?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2014, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak. Szafę robiłam u firmy iSzafy. Ale tak jak pisałam, nie współpracowała wtedy z firmą Astin i nie mieli jeszcze tych profili. Niestety.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 144 Grupa: Porady i op... Możesz kupić szafę pod zabudowę w tej cenie i jest to ok rozwiązanie jeśli się nie przeprowadzasz, bo te szafy są do jednorazowego montażu. Są ładne i w niskich...
  • Pomnik z aniołem Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Thank you for your inspiring words, I've learned a lot. We hope you will share more with us! Wishing you a happy time with your family and planet clicker free.
  • Jaki pomysł na sypialnie Liczba postów: 220 Grupa: Porady i op... Szanowny Panie, Przed aplikacją farby gruntowanie jest konieczne. Może Pan do tego wykorzystać grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt zwiąże kur...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 83 Grupa: Porady i op... A Berberis? Sami zauważycie, jaką to daje zmianę, ile przynosi. Mocna poprawa w krótkim czasie. Konsekwencje mogą być duże, ale pozytywne. Porządny system może....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >