Tynk czy farba?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

25 października 2011, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze jakas farba ktora ma polysk :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2011, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

poniekąd zgodze sie z Vincentem, sktrukturalne farby z fluggera są bardzo fajne i dobre. I ja osobiscie tez stawiam na malowanie, albo miejscami nawet na tapety w miejsce tynków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2011, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

wow. Tapety na zewnątrza budynku? To ciekawe. Jak to?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

widzę jak jeżdzę na wieś za miasto do teściów taki jeden dom, który ma chyba tapetę na zewnątrz i teraz mi się przypomniało, ale przecież nie zajadę do obcych ludzi i nie będę się dopytywał,a le sądzę, że są to tapety w włókna szklaneg, no bo z czego innego?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

haha a ja myslalem, ze mowimy o wnetrzu prawde powiedziawszy ;) ale dom z tapeta na zwenatrz musi byc najokropniejszym okropienstwem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

JEST DZIWNYM ZJAWISKIEM, NIE WIEM CZY TO TAPETA, TAK WYGLĄDA PO PROSTU-NA DODATEK W KWAITY;d....sorry za caps lock

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj... teraz to ja jestem zaskoczona... tapeta na elewacji?! Wow! Chyba nie za bardzo mi się ten pomysł podoba.. oj Vincent nawet nie chce sobie myśleć jak wygląda ten domek z tapeta w kwiaty... współczuje widoku hehhehe

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2011, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapeta na elewacji? hehehe to musi być interesyjący widok :D

Ten post był edytowany przez Jola dnia: 6 grudnia 2011, 15:33
Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2011, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

niech ktos zrobi zdjecie, blagam!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2011, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kornela napisał: Oj... teraz to ja jestem zaskoczona... tapeta na elewacji?!
Wow! Chyba nie za bardzo mi się ten pomysł podoba.. oj
Vincent nawet nie chce sobie myśleć jak wygląda ten domek
z tapeta w kwiaty... współczuje widoku hehhehe


Podkreślam, nie jestem pewny czy to była tapeta elewacyjna, ale tak to wyglądało....mam nadzieję, ze wszyscy tu piszący wiedzą, ze takie tapety nie są papierowe?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • wanna czy prysznic Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... Odnośnie baterii wannowych w modnym wydaniu to warto sprawdzić https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienko we-wannowe gdzie znajdziecie sporo wariantów zarówno chro...
  • Magazyn Liczba postów: 862 Grupa: Wykańczamy... Wybór betonowych klocków systemowych w magazynach to inwestycja w przyszłość. Warto zerknąć na ich ofertę - http://adz-system.pl/ Ich modułowa konstrukcja umoż...
  • pokój dziecka Liczba postów: 23 Grupa: Wykańczamy... A co powiecie na taki https://babystuff.pl/pl/menu/baldachimy- 290.html baldachim do pokoju dla dziecka? Bo chcę zamówić dla mojej córki, widziałem że znajoma te...
  • Meble biurowe i art. biurowe - zakup Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Co do mebli biurowych to tam fajnie sprawdzi się Hoker z opraciem bo znajoma u siebie ma i chwaliła. Industrialne meble są teraz też modne, są w wielu miejscach...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 290 Grupa: Wykańczamy... chciałabym pomóc, moze dopytam znajomych, jeśli jest ktoś w potrzebie, posiadam dużo kontaktów, ktoś coś?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >