Umywalka do łazienki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

9 grudnia 2015, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś może doradzić jaką umywalkę wybrać do łazienki z wanną wolnostojącą http://www.besco.eu/produkty/wanny-wolnostoja ce/? Nie mogę nic znaleźć co by odzwierciedlało klimat takiej wanny i pasowało do reszty łazienki. (kolor mojej wanny jest czarny)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2015, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem u nich kabinę i umywalkę. Jestem zadowolony. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2015, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Design umywalki to jedno, a używalność to drugie. Ja u siebie mam klasyczną umywalkę Gap i jestem z niej bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2016, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Są naprawdę okay. Ale lepiej patrz na jakość, nie na wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem można połączyć elegancki,stylowy design umywalki wraz z jej funkcjonalnością,wystarczy tylko wiedzieć gdzie szukać takich modeli umywalek,a tutaj polecam zacząć od www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobają mi się takie nastawiane na blat umywalki. Są ładne i funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2016, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja,ale są też droższe niż przeciętna,standardowa umywalka i o tym należy tutaj pamiętać. Zaglądaliście już na Victori.pl ? Jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2016, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

na lazienkaplus.pl poszukaj. ja swoją nietypową rozmiarowo znalazłam, i widziałam wiele fajnych innych ale no cóż...wielkość mojej łazienki nie pozwalała na szaleństwa:)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2016, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

mi sie podobają takie szklane misy, jakby były tylko położone na blacie

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem o jakie misy Ci chodzi i powiem tak: nie należy to absolutnie do praktycznych rozwiązań w codziennym zastosowaniu,natomiast jako element typowo dekoracyjny nie ma sobie równych,więc to też kwestia naszego gustu.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Stolik kawowy Liczba postów: 35 Grupa: Ciekawe pom... Those are indeed some interesting ideas! Expanding on that, I think incorporating eco-friendly practices can significantly enhance these concepts. By the way, i...
  • Czy kort tenisowy to dobry pomysł? Liczba postów: 25 Grupa: Ciekawe pom... Rakiety tenisowe są kluczowym elementem w tenisie, wpływając na styl gry i ogólną wydajność. Wybór odpowiedniej rakiety ma ogromne znaczenie zarówno dla amatoró...
  • Meble metalowe do domu Liczba postów: 38 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Royal Factory - producent mebli biurowych , która zajmuje się projektowaniem, p...
  • Mieszkanie Liczba postów: 43 Grupa: Ciekawe pom... Proces kupna mieszkania często skupia się na cenie i lokalizacji, lecz równie ważna jest analiza powierzchni użytkowej. Zrozumienie tego, jak obliczana jest pow...
  • Remont łazienki Liczba postów: 231 Grupa: Ciekawe pom... Nie wykonacie prac remontowych w łazience bez pomocy specjalisty. Dlatego warto wiedzieć, do kogo się w tej kwestii zwrócić. Myślę, że całkiem dobrym wyborem bę...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19391 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >