Umywalka do łazienki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

6 marca 2015, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik anka83 napisał: A ja ostatnio widziałam na jakimś zdjęciu... czerwona
umywalkę ;)


W jakimś klubie muzycznym? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2015, 00:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej jakości umywalki ma w ofercie Koło. Niedawno kupiliśmy umywalkę Twins. Umywalka jest bardzo ładna, a specjalna warstwa, powłoka REFLEX dodatkowo podkreśla jej biel i ułatwia utrzymanie w czystości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2015, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne umywalki są w sklepie z wyposażeniem łazienek w Elblągu, na Grunwaldziej 77d/1 – gdyby ktoś był z tych okolic to można sporo fajnych rzeczy kupić. Ja kupiłam umywalkę blatową cersanit Ontario – 60 centymetrów. Bardzo podoba mi się ten produkt, jest praktyczny i prosty w zamontowaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam poszukać ich przede wszystkim w dobrych sklepach internetowych gdzie wybór jest zdecydowanie największy przy jednocześnie niższej cenie,designerskie meble dostępne są także na www.Decolab24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają umywalki od rękodzielników. Pełno jest teraz sklepów z ceramiką, gdzie artyści sprzedają swoje dzieła. Jest wybór pięknych umywalek we wszystkich kolorach, z różnymi zdobieniami. Z cenami różnie, ale rękodzieło to wiadomo, że specjalnie tanio nie będzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2015, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem bardzo zadowolony z zakupu umywalki wpuszczanej w blat Nova Pro z Koła. Z umywalki korzystam już jakiś czas i wszystko jest ok. Wygląda super, łatwo się ją czyści i jest z porządnego materiału. Dobry produkt za dobre pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2015, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz u nas znajdziecie kilka ciekawych wzorów umywalek,oczywiście wszystko najwyższej klasy i jakości,sami zobaczcie
http://www.victori.pl/umywalki-i-postumenty,c602.html

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2015, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardzo podobają umywalki z kamienia, a najbardziej mi się marzy z czarnego marmuru, jak na tej stronce http://marmurowe.pl/11-blaty-umywalki-schody- i-inne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2015, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie są bardzo ładne i nie można im odmówić stylu,luksusu. Pytanie tylko czy każdego będzie stać na taką umywalkę z kamienia bo moim zdaniem nie,wiec to też ważny aspekt. A sprawdzałeś podaną przeze mnie umywalkę? Teraz mamy naprawdę ciekawe promocje i rabaty.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2015, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ja szukałam bardzo długo umywalki, w końcu znalazłam tą idealną...oczywiście ceramiczną bo teraz to robią z różnych laminatów. kupowałam przez neta bo wygodniej, na lazienkaplus - bardzo chwalę sobie, szybko i bezproblemowo!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy kort tenisowy to dobry pomysł? Liczba postów: 25 Grupa: Ciekawe pom... Rakiety tenisowe są kluczowym elementem w tenisie, wpływając na styl gry i ogólną wydajność. Wybór odpowiedniej rakiety ma ogromne znaczenie zarówno dla amatoró...
  • Stolik kawowy Liczba postów: 34 Grupa: Ciekawe pom... Wow, great considerations here! Just a couple of words about healthcare business. Expertise in healthtech software development is crucial for businesses in the...
  • Meble metalowe do domu Liczba postów: 38 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Royal Factory - producent mebli biurowych , która zajmuje się projektowaniem, p...
  • Mieszkanie Liczba postów: 43 Grupa: Ciekawe pom... Proces kupna mieszkania często skupia się na cenie i lokalizacji, lecz równie ważna jest analiza powierzchni użytkowej. Zrozumienie tego, jak obliczana jest pow...
  • Remont łazienki Liczba postów: 231 Grupa: Ciekawe pom... Nie wykonacie prac remontowych w łazience bez pomocy specjalisty. Dlatego warto wiedzieć, do kogo się w tej kwestii zwrócić. Myślę, że całkiem dobrym wyborem bę...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19390 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >