Upierdliwe czyszczenie karniszy

« Powrót do grupy: Karnisze

17 lipca 2024, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!
Od czasu do czasu robię poważniejsze sprzątanie i zawsze mam problem z karniszami. Mam w dwóch pokojach okna parami, a w każdym pomieszczeniu karnisze są połączone - po jednym mocowaniu na boku, jedno w przestrzeni między oknami i dwie belki (2. rzędy). Na każdej belce po 40-50 żabek do zaczepiania fieran i zasłon.

I zawsze mnie wkurza, jak ścieram kurz z tych rejonów. Przesuwam żabki na bok - leci kurz, prosto na mnie. Zaczynam od żabek - pył i tak się sypie. W efekcie sprzątanie muszę zaczynać od karniszy, bo zawsze mocno się kurzy.

A jak wy sobie z tym radzicie? Podzielcie się patentami na czyszczenie karniszy, żeby było mniej upierdliwe! Dodam, że są naturalnie drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projektowanie, doradztwo i montaż Liczba postów: 2 Grupa: Karnisze Discover unbeatable savings on our Wholesale Daily Deals website! We feature a rotating selection of top-quality products at wholesale prices, updated daily. Wh...
  • Bramy garażowe Liczba postów: 1 Grupa: Karnisze Jestem pewny, że wiele osób skorzysta z bramy garażowe . Naprawdę warto skorzystać z tej oferty.
  • Pokrycia dachowe Liczba postów: 1 Grupa: Karnisze Pewnie wiele osób skorzysta z dachy . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Warto skorzystać Liczba postów: 1 Grupa: Karnisze Pewnie bardzo dużo osób skorzysta z miody Huzar . Sam o tym powiem mojemu bardzo dobremu znajomemu.
  • Cięcie laserowe Liczba postów: 1 Grupa: Karnisze Dzisiaj dowiedziałem się o cięcie laserowe blach . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >