W jakim okresie?

« Powrót do grupy: Projektowanie ogrodu

21 września 2017, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W jakim okresie najlepiej jest zacząć planować ogród? Bo zabierałam się do tego od dawna jednak wydaje mi się, ze jest troszkę za późno. No i czy robiłyście to same czy może ktoś wam pomógł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2017, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko jest stworzyć piękny ogród samodzielnie - no chyba, ze się na tym dobrze znamy. Ja jednak uważam, że czasem warto zatrudnić do tego kogoś kto się w tym specjalizuje. Wpisz sobie w googlach zakładanie ogrodów w Krakowie i wyszukaj firmy, które się tym zajmują. Oglądając oferty na pewno wybierzesz coś odpowiedniego :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2019, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, że zakładanie ogrodów, trzeba oddać w ręce profesjonalistów. My korzystaliśmy z oferty firmy [url]ogrodwejherowo.pl[/url, która działa od wielu lat na terenie województwa pomorskiego

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2019, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój ogród projektowała firma Gardenon z Suwałk, w osobie przemiłej p. Magdy, która jest architektem krajobrazu. Sama mi radziła, że najlepiej zapisywać się jesienią, nigdy wiosną ponieważ wtedy jest najwięcej czasu na dopracowanie projektu, dużo czasu na konsultacje. Tak też zrobiłam, każdy szczegół przemyślany i dopracowany. Takie firmy to polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2024, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

It is such an interesting and informative post, thank you for sharing the post.
Greg Olsen Jacket

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem z warzywami Liczba postów: 235 Grupa: Projektowan... Moim zdaniem, każdy ogrodnik powinien znaleźć idealny warzywnik dla swoich roślin. Dlatego polecam artykuł dostępny na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywnik -...
  • Jakie rośliny na słabą glebę? Liczba postów: 119 Grupa: Projektowan... Przyjacielu w necie masz tyle pomysłów i zdjęć, że masz na czym się wzorować i wybrać to, co ci się podoba tobie. Możesz też zlecić to architektowi jeśli stać c...
  • Projekt ogrodu Liczba postów: 55 Grupa: Projektowan... Przyjacielu w necie masz tyle pomysłów i zdjęć, że masz na czym się wzorować i wybrać to, co ci się podoba tobie. Możesz też zlecić to architektowi jeśli stać c...
  • Firma ogrodnicza Liczba postów: 7 Grupa: Projektowan... Zależy skąd jesteście. Ja ostatnio zakładałam ogród u siebie pod Warszawą i z mężem długo szukaliśmy firmy. Ostatecznie korzystaliśmy z usług firmy https://nova...
  • jak zrobić pergolę? Liczba postów: 33 Grupa: Projektowan... Staram się korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonej szkółki drzew i krzewów owocowych, to polecam...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >