Warto mieć dom inteligentny

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

19 września 2016, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Inteligentny budynek posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dlatego potrzebny jest remont i sprzątanie po budowie. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa, minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji oraz ograniczenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń

Ten post był edytowany przez frankmank dnia: 4 września 2017, 17:10
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2016, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. A czym najlepiej ogrzewać inteligentny dom? Zastanawiam się czy gaz jest odpowiedni. Zastanawiam się nad tym, aby kupić instalacje gazowe - słyszałam, że jest to opłacalne, a zarazem coraz częściej używane rozwiązanie. Butle gazowe są ponad to wydajne oraz bezpieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2016, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Coraz częściej są wykorzystywane zwłaszcza zautomatyzowane systemy wentylacji i ogrzewania. Automatyka daje duże możliwości, np. sterowanie temperaturą pomieszczeń w domu przez internet lub telefon. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób, które często podróżują, a po powrocie do domu chcą, aby temperatura była wyższa niż podczas ich nieobecności. Z szacunków Tauron Polska Energia wynika, że obniżenie temperatury o 1 st. C to oszczędność rzędu 6-7 proc. w wydatkach na energię.
Pomimo że rekuperator nie należy do najtańszych urządzeń (koszt jego zakupu wynosi od 3 tys. do nawet 10 tys. zł), jego zamontowanie potrafi zwrócić się już po pierwszych kilku latach użytkowania. System pomaga efektywnie odzyskiwać ciepło z powietrza i wykorzystywać je do ogrzania pomieszczeń. W efekcie jesteśmy w stanie ograniczyć straty ciepła nawet o 80 proc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej,

jak myślicie, czy na targach branży budowlanej i wnętrzarskiej Warsaw Buildbędzie można się trochę więcej na temat takich inteligentnych rozwiązań do domu dowiedzieć? Ktoś z Was był na wcześniejszych edycjach? Pojawiała się ta tematyka lub wystawcy z tej dziedziny?[url]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2016, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

o to w tym chodzi, super sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2016, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale taki full zestaw ile może kosztować, bo nigdy nie widzę oscylacyjnej ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: margot napisał: Hej,



jak myślicie, czy na targach branży budowlanej i
wnętrzarskiej Warsaw Buildbędzie można się trochę
więcej na temat takich inteligentnych rozwiązań do domu
dowiedzieć? Ktoś z Was był na wcześniejszych edycjach?
Pojawiała się ta tematyka lub wystawcy z tej
dziedziny?[url]


Ja chodzę na te targi od początku, to już IV edycja. Co jedna to lepsza. Są nowości z branży podane na tacy, także od firm z zagranicy. Można nawiązać kontakty, wymienić doświadczenia. Koniecznie się wybierz!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też ostatnio zdecydowałem się na inteligentne rozwiązania w domu. Wszystkie rozwiązania zaproponowała mi firma Asmex. Bardzo celnie dobrali odpowiednie rozwiązania do moich potrzeb. Polecam :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie wystarczył taki zestaw od Fibaro http://instalaton.pl/system-fibaro/48-fibaro- starter-kit.html którego cena nie przekracza 2 tys. Daje możliwość zarządzania mediami i elektroniką w łatwy szybki sposób i nie nastręcza żadnych dodatków problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • alarm Liczba postów: 52 Grupa: Inteligentn... A może lepiej wybrać kamery zewnętrzne z alarmem dźwiękowym i świetlnym? Fajną opcją mogą być wersje obrotowe typu zestaw 2 x orllo z12 https://orllo.pl/zestaw-...
  • Monitoring Liczba postów: 157 Grupa: Inteligentn... Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę https://ivel.pl/k742,monitoring-rejestra tory-do-monitoringu.html , gdzie znajdziecie ofertę...
  • integracje aplikacji smart Liczba postów: 4 Grupa: Inteligentn...
  • Architekt nowoczesne mieszkanie Warszawa Liczba postów: 19 Grupa: Inteligentn... Koniecznie zobacz sobie mieszkania i domu z oferty tego dewelopera https://groenkonstancin.com/. Według mnie oferta jest swietna, podobnie jak lokalizacja tych....
  • brama wjazdowa Liczba postów: 11 Grupa: Inteligentn... Ja akurat wolałbym wybrać przesuwną, bo nie zajmuje tyle miejsca i według mnie również dużo bardziej estetycznie się prezentuje.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >