Wykonawca instalacji fotowoltaicznych Dolny Śląsk

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

29 kwietnia 2021, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuje firmy, która zajmuje się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych w okolicach Wrocławia. Jeśli ewentualnie możecie jakiegoś takiego wykonawcę polecić, macie kogoś sprawdzonego proszę napiszcie tutaj . Zależy mi na firmie, która wykonuje takie instalacje, ale również będzie w stanie mi jako laikowi podpowiedzieć jakie rozwiązania warto wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2021, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie instalacja była robiona przez www.easysun.pl. Polecam, bardzo dobra jakość, wykonanie na wysokim poziomie, poza tym indywidualne podejście do klienta i pomoc w znalezieniu dobrych rozwiązań, które spełnią oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2023, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór firmy Erbud jako wykonawcy fotowoltaiki (a konkretnie farmy fotowoltaicznej) okazał się trafiony - ich profesjonalizm, doświadczenie i wysoka jakość usług zapewniły mi spokój i pewność, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami. Pozwoliło mi nie tylko znacznie obniżyć rachunki za prąd. Sprawdź usługę https://www.erbud.pl/farmy-fotowoltaiczne

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła Liczba postów: 198 Grupa: Ekologiczny... Pompa próżniowa i pompa jonowa. Czy wiecie, które firmy oferują taki asortyment? Zależy mi na fachowym doradztwie. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę....
  • fotowoltaika oplacalna? Liczba postów: 24 Grupa: Ekologiczny... To wszystko zależy też często od tego, jaką opcję finansowania się wybierze. Warto przeczytać o programach, które pomagają w budżetowaniu i założeniu FV oraz in...
  • pompa ciepła Liczba postów: 127 Grupa: Ekologiczny... Pompa ciepła to niezbędne urządzenie w każdym domu, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy ochrona środowiska jest tak ważna. Dlatego też warto zainwestować....
  • Montaż klimatyzacji Kraków Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Dzisiaj rano dowiedziałem się o klimatyzacja do mieszkania kraków . Moim zdaniem warto skorzystać z tej oferty.
  • Okna nowej generacji Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Ja na przykład dowiedziałem się o okna . Naprawdę warto skorzystać z tej oferty.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >