Wyposażenie magazynu

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  54 55 56

18 lutego 2024, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez wątpienia instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest kluczowa dla każdej hali produkcyjnej czy magazynowej. Uważam, że ważne jest, aby pomyśleć o potencjalnych zagrożeniach i podjąć niezbędne środki, aby im zapobiec. Bezpieczeństwo zawsze powinno być najwyższym priorytetem, jeśli chodzi o prowadzenie firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2024, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam wyposażenie magazynu kupić w tego typu sklepie - https://mipromet.pl/ naprawdę jest bardzo dobrze zaopatrzony, więc tym bardziej polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2024, 07:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Potestujcie Berberis, a wtedy wszystko będzie jasne.
Łatwiej to poukładacie. Nie są potrzebne żadne cuda, tylko podstawy.
Krok po kroku dojdziecie do dużej zmiany. I tego się trzymajcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2024, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

wy o całkiem sporej powierzchni i spełniający najróżniejsze oczekiwania, normy. Także dokładnie zapoznajcie się z ich ofertą. Ja też szukam teraz całkiem dużą przestrzeń dla mojej firmy produkcyjnej i zastanawiam się nad tym czy nie postawić na park magazynowy 7R City Flex Katowice, który znalazłam u firmy Cushman & Wakefield. Całkiem nieźle się prezentuje i dobra jest jego lokalizacja. Co wy na to?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2024, 07:03

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas Berberis działa znakomicie, przynosi optymalizację i zapewnia sporą poprawę. Udało się nam zrobić swoje, zmienić sytuację w firmie. Jak na razie trudno się o cokolwiek czepiać, bo naprawdę wygląda to dużo lepiej. A więcej dopiero czas pokaże.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  54 55 56


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >