Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

20 kwietnia 2017, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też miałem okazję korzystać ze składu w www.tartakjejkowice.pl. Zależało mi na czasię i szybko dostarczyli co zamówiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2017, 06:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dystrybutorów Braas w kraju masz na prawdę wielu. Między innymi na stronie monier.pl masz wszystkie pewne miejsca gdzie spotkasz dachówki marki Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak na prawdę Braas jest dostępny w całym kraju zarówno dystrybutorzy jak i certyfikowani dekarza. W składach warto dopytać się o Gwarancję systemową która jako dodatek teraz weszła właśnie do ich oferty https://www.youtube.com/watch?v=iC6Mra06X7U&f eature=youtu.be&t=4s

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2017, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam balchodachówkę. Układała firma http://doboszdachychorzow.pl/ badzo dobrze sobie poradzili. Jednak dobry fachowec to dobry fachowiec, dach jest porządnie zrobiony.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2017, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem Eldon32 i na prawdę jestem mile zaskoczony, że Braas się do tego posunął z resztą jako jedyny z producentów na naszym rynku zaoferował aż coś takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o pokrycie dachowe, to wiele zależy od budżetu jaki posiadamy na ten cel, akurat blachodachówka jest z reguły optymalnym rozwiązaniem, warto jednak postawić na jej wysoką jakość. Na DachyZulawy.pol możemy pomóc i doradzić w tej kwestii, mamy niezbędne doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No dokładniej budżet to element najważniejszy. Natomiast gdy zależy nam przede wszystkim na trwałości to jednak kompletny dach od Braas da nam pewność na długie, długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2017, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

tez uwazam, ze jak zainwestujesz w dach ceramiczny to będziesz mieć spokój na długi czas. ja mam dachówkę ceramiczną z firmy Roben i tak juz kilka lat. wygląda dobrze, nie porasta, dobrze sie trzyma.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie blachodachówka jest wystarczającym rozwiązaniem. Mój budżet nie jest aż tak duży, więc szukam rozwiązań tanich, ale solidnych i takich, z których będę w pełni zadowolony. Na ten moment uważam, że model blachodachówki, który wybrałem http://dajana.net.pl/katalog_produktow/blacho dachowki/ jest najlepszym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dach to tylko dachowka szczególne że ich ceny nie sa wysokie w przypadku Braas znajdziesz duży wybór, porządne zabezpieczenia i bogactwo kolorów

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >