Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

8 lutego 2017, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

sądzę że dachówki ceramiczne z bauen.pl będą najlepszym rozwiązaniem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam blacho dachówkę,jest tania, lekka i co najważniejsze trwała .
charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne.
i trwałością koloru.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2017, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Dominik266 napisał: Mam blacho dachówkę,jest tania, lekka i co najważniejsze
trwała .

charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zmienne
warunki atmosferyczne.

i trwałością koloru.


Banialuki ludziom wciskasz, szczególnie jak idzie o trwałość dachu z blachy. Już nie raz widywałem jak wiatr podrywał tego typu dachy - blachodachówka jest najbardziej podatnym ja uszkodzenia materiałem przy silnym wietrze. Blacha jest duża i lekka, więc ma dobre noszenie :P Metr kwadratowy blachy waży kilka kilogramów, a m2 dachu z ceramiki waży jakieś 10 razy więcej (moja Alegra 9 waży prawie 40 kg/m2). To się przekłada na trwałość i dodatkowo jeszcze na izolację akustyczną - bardzo ważne jak ktoś planuje użytkowe poddasze!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie może napiszesz na forum jaki materiał jest Twoim zdaniem najbardziej trwały jako pokrycie dachowe i co polecasz? Im więcej szczegółów tym lepiej, co do efektu akustycznego, to poniekąd racja ale też dużo zależy od konkretnego producenta.


www.DachyZulawy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2017, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja jestem za dachówką i na razie nic innego za mną nie przemawia. W cenach jest różnie jednak Braas to również producent warty Twojej uwagi ze względu na bogatą ofertę modeli, jakość wykonania i warunki zakupu/gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2017, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Masa jest obecnie na rynku dobrych i sprawdzonych pokryć dachowych, zajrzyj sobie na http://panoramadachow.pl , tam możesz znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia pokrycia dachowego, czy wybór padł już na konkretny materiał i wzór, kolorystykę czy też w dalszym ciągu się nad tym zastanawiacie? Pytam bo teraz znajdziecie u nas kilak promocji, warto zerknąć na DachyZulwy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz również poczekać na promocję organizowaną przez Braas jak w tamtym roku Jesienne Dachobranie 2016 gdzie masz prawie całą ofertę na dachówki ceramiczne i cementowe. Wtedy od razu u wszystkich ich dystrybutorów będzie uznana w Polsce a nie tylko w jednym składzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na krycie dachówką ceramiczną. Po długich poszukiwaniach wybór padł na Koramic Actua. Koramic jako jedna z niewielu marek nie ma negatywnych opinii w internecie i była też polecana przez projektanta - jako bardzo dobra jakościowo i o dużej wytrzymałości mechanicznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak samo jak Braas jest to producent dostępny już w prawie 50 krajach. Dachówki betonowa moim zdaniem pod względem jakości nie do wyprzedzenia. Barwienie w masie, 3 warstwy i do tego podwójna powłoka Lumino aby dachówka nie porastała.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 26 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >