Zamięknięta wełna mineralna!!!!!!!!!!!

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

19 sierpnia 2008, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę o pomoc. W wyniku ostatnich gradobić mam uszkodzony dach i częściowo zamiękła mi wełna mineralna ocieplająca sufity z karton gipsu. Wyjąłęm juz ja a teraz schnie na powietrzu. Mam pytanie czy jak wyschnie można ja ponownie użyć do ocieplenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2008, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta wełna jest zamoknięta czy miękka ? Grad podziurawił pokrycie dachowe ? Czym był kryty ten dom ?
W sumie jak wyschnie to można ją użyć ponownie, z tym nie ma problemu. Problem jest jedynie w tym że nie będzie miała już takich samych parametrów izolacji cieplnej jak nowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2008, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest mokra w tych miejscach w których przeciekał dach. Dach przykryty jest papą.
Dzięki.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2008, 03:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Po wysuszeniu wełny mineralnej, można ją ułożyć znowu. Warto dołożyć kilka cm nowej na wierzch, gdyż stara będzie zdeformowana.
A swoją drogą, co to za dach, co od gradu przecieka?

Jerzy Zembrowski

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2008, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dach jest ok tylko grad był dośc dziwny to znaczy wielkości kurzych jaj i o ostrych brzegach także dziurawił nie tylko papę ale przebijał się na przykład przez elewację budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 463 Grupa: Technologie... Jeżeli interesuje Was budowa domu to koniecznie zajrzyjcie też na stronę https://kompendiumbudowlane.pl/. Znajdziecie tam najróżniejsze poradniki budowlane. Zde...
  • ocieplenia pianą pur Liczba postów: 1 Grupa: Technologie... Cześć, niech ktoś mi powie, czy faktycznie opłaca się ocieplać fundamenty pianką PUR? Jakie to ma zastosowania i kto w Mazowieckim ogarnia ten temat?
  • opakowania Liczba postów: 31 Grupa: Technologie... Od wielu lat prowadzę własną firme i wiem jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta nadstawek paletowyc...
  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 209 Grupa: Technologie... Może kogoś z państwa zainteresuje hurtownia stali Warszawa . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 300 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19359 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 366

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >