Zawiasy do drzwi

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 marca 2015, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, gdzie kupię dobre zawiasy do drzwi? Na co zwwrócić uwagę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2015, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A skąd jesteś? Ile potrzebujesz zawiasów? Ja zawiasy do bram kupowałem w hurtowni Adoby - możesz zajrzeć tutaj: http://www.budnet.pl/forum/Zawiasy_do_drzwi,t=51827.html ewentualnie poszukać jakiegoś sklepu stacjonarnego lub internetoweg.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2015, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawiasy możesz kupić u producenta drzwi które masz u siebie. Możesz również śmiało zobaczyć w marketach budowlanych.
Mała podpowiedź - sprawdzaj nośność zawiasów, bo im cięższe skrzydło tym powinna być wyższa ich nośność.
Do tego zawiasy dzielimy (ogólnie) na czopowe (składają się z 2 części - męskiej i żeńskiej) oraz na zawiasy trójdzielne (tu 2 elementy idą do skrzydła a jeden w ościeżnicę. Do tego jest pręcik łączący te 3 elementy w całość).

Oczywiście regulacja w 3 płaszczyznach to standard.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim na ich jakość oraz cenę,a jeżeli szukasz dobrych zawiasów oraz drzwi do swojego domu,to zapraszamy na www.KupujDrzwi.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór dobrych i solidnych drzwi w niższej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2024, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie jeżeli przyszedł moment poszukiwań dobrej jakości hurtowni z narzędzi, elektronarzędziami i osprzętem to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Chle-Mar https://chle-mar.pl/ gdzie będziecie mogli bez większych problemów dobrać wszystkie potrzebne elementy. Również wkładki i zamki drzwiowe oraz zawiasy różnego typu na pewno warto się zorientować. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2024, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Co do osprzętu, ale elektrycznego zajrzyjcie tutaj https://www.abl-polska.pl/nasze-produkty/

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2024, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

diflucan cost in india

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2024, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówiąc o drzwiach warto wziąć pod uwagę, że renowacja okna i drzwi i futryn to nie jest tylko kwestia estetyki. Wydaje mi się, że wiele osób myśli tylko o tym, jak zmienić wygląd swoich drzwi i okien, ale nie zwraca uwagi na ich stan techniczny. Biorąc pod uwagę, że są to elementy, które codziennie używamy i narażone są na warunki atmosferyczne, ich regularna konserwacja jest niezwykle istotna.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2024, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

accutane 2009

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2024, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

how much is tretinoin 1

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Montaż okien Liczba postów: 88 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • okna pcv Liczba postów: 186 Grupa: Montujemy o... Czy zastanawialiście się także nad klamkami z zamkiem?
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 20 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 378 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 513 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19378 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >