aranżacja oświetlenia schodów

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 listopada 2011, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanko, jak można oświetlić fajnie schody? Myślałam, żeby ledy puścić, zależy mi na tym aby schodząc ze schodów lub wchodząc np. w nocy nie było problemu z widocznością że tak powiem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2011, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No a nie myślałaś o taśmach Led? teraz są popularne dość i fajnie wyglądają

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2011, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ledy naj. najtaniej najwygodniej i do tego mozesz je zamontowac bez przewodow ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, oświetlenie Led jest jak najbardziej praktycznym rozwiązaniem ( i znów pojawia się naj hehe), można je w sumie zamontować wszędzie zwłaszcza teraz kiedy mamy taśmy, które dodatkowo są samoprzylepne. Także myślę śmiało możesz zakupić i ozdobic nimi schody

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze pozostają portale no ale LEDY i tak najlepiej pasują mało prądu a jezeli już coś jedza to niewiele ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2011, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie LEDy to przyszłośc nie ma co inwestowac w jakies zarówy za duzo kasy i kabel potrzebny

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2013, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł z taśmami led jest moim zdaniem dobry. Można je zainstalować przy krawędziach stopni, wtedy dobrze ośiwietlają schody.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2013, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się wydaje ze najlepszym wyjściem będzie zastosowanie taśmy LED. http://megastore.pl/100636,Whitenergy-Tasma-L ED-5m-60szt-m-3528-48W-m-bez-konektora-cieply-bialy.html

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2013, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko żeby to nie było za jasne światło. Jeszcze Cię oślepi i zejdziesz z tych schodów szybciej niż myślałaś. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2013, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Schody to ważny element domku :) mnie się udało zrobić to tak, ale każdy robi tak jak lubi kupiłem gotowy zestaw sterownik + czujki (swoją drogą rewelacyjne z regulacją zasięgu nie załaczają się jak przechodzę obok schodów) taśmy + zasilacz
znalazłem ich tu: http://youtu.be/YNLKKDIJmXI
ale tak jak pisałem każdy robi sobie oświetlenie schodów tak jak lubi - a mnie si epodoba tak.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >