blacha trapezowa

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸

24 listopada 2021, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Alina11789 napisał: Witam,bedziemy pokrywac dach na oborze i stodole około 700
metrów.Chcemy pokryć blachą trapezową,ocynkowaną
kolorową.popytalismy i wiemy.że musimy pokryć blachą min
0,50 mm grubości T-18.Dzis usłyszeliśmy o t-18 eko czy
ktos krył taka blacha i jak sie sprawdza?


Blachy trapezowe idealnie się sprawdzą na dach obory.
Polecam zapoznać się z ofertę firmy https://blachytrapezowe.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2021, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

tu trochę też jest o blachach trapezowych https://www.cs-jump.pl/zastosowanie-blachy-tr apezowej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2022, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro zeszliśmy na temat blach, to może orientujecie się, jakie są metody kształtowania blach i którą z tych metod najlepiej wybrać? Ja nigdy dotąd nie miałem styczności z tym tematem, także liczę na waszą pomoc i doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2022, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jakiś czas temu rozglądałem się za porządną firmą trapezową, na której można w pełni polegać. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.blachmex-blacharstwo.pl/ i mogę powiedzieć że był to świetny wybór. Wam też polecam się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2022, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam blachę trapezową z Regamet ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2022, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Położyłem na budynek gospodarczy blachę trapezową z firmy Regamet, model t17. Możesz sobie wygooglować. Atrakcyjna cena, wysoka jakość, dobra wytrzymałość (mówię to na podstawie własnego doświadczenia). Polecam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2022, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam blachę dwumodułową na dachu swojego domu z firmy Regamet. Nie jest to może budynek gospodarczy, ale wiem, że mają też w swojej ofercie blachy trapezowe. Mam dobre skojarzenia z tą firmą, więc śmiało ich polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2022, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

oferta pożyczki prywatnej między osobami fizycznymi


prosimy o kontakt z prośbą

Kwota kredytu: ..................?

Okres spłaty: .............?

Poczta : luizaaguiero0001@gmail.com

WhatsApp: +48 694 098 714

Dziękuję Ci.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2022, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Od kilku miesięcy mam blachę trapezową T18 z powłoką Purtex-T Strong 300 z Regamet. Jestem bardzo zadowolony. Dach wygląda bardzo estetycznie i nie dzieje się z nim absolutnie nic złego. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2022, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli aktualnie budujecie dach, to powinniście sobie przeczytać trochę elementach złącznych. Na stronie https://gdconstructions.pl opisane jest szczegółowo zastosowanie wkrętów i śrub w budownictwie. Jak razem z teściem tworzyliśmy konstrukcję dachu, to podczas łączenia śruby się sprawdziły. Dzięki nim konstrukcja jest stabilna i montaż dachu przebiegł bezproblemowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 26 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >