czy fotowoltaika po zmianach ma sens

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

11 lipca 2023, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiałem się, jak wygląda kwestia czynszu podczas budowy instalacji fotowoltaicznej. Czy będzie on waloryzowany? Odpowiedź znalazłem na stronie https://greengenius.com/pl/blog/czy-czynsz-w- fazie-budowy-i-eksploatacji-bedzie-waloryzowany/ i jak najbardziej to są ważne sprawy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2023, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o same instalacje fotowoltaiczne, to w ciągu ostatnich lat sporo się zmieniło, zarówno jeżeli chodzi o technologię, jak i możliwe dofinansowania. Na pewno jest to bardziej opłacalne niż kiedyś.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2023, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wszystkim! Mam pytanie dla tych z Was, którzy prowadzą własne firmy. Jeśli szukacie sposobu na zmniejszenie kosztów energii elektrycznej i cieplnej w swoim przedsiębiorstwie, to mam propozycję.
Ostatnio natrafiłem na stronę, na której oferują tanie rozwiązania dla firm. Tania energia dla Twojej firmy może być odpowiedzią na Wasze potrzeby. Według mnie, każdy sposób na obniżenie kosztów jest warto rozważyć. Dlatego chciałbym Was zachęcić do sprawdzenia tej propozycji i podzielenia się Waszym zdaniem na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2023, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://voltaicsystem.pl/farma-fotowoltaiczna -koszty-i-zyski/ , na której znajdziecie ofertę firmy Voltaic System, która jest liderem w pracach związanych z instalacjami fotowoltaicznymi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2023, 05:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, wydaje mi się ze nawet obecnie fotowoltaika jest stosunkowo opłacalna, ze względu na dotacje i delikatny spadek cen paneli słonecznych. Niemniej jednak, obawy dotyczące przyszłego opodatkowania są uzasadnione. Rządowe regulacje mogą ewoluować, a to może wpłynąć na opłacalność posiadania instalacji fotowoltaicznej.
Kluczowym pytaniem jest, jakie konkretne przepisy zostaną wprowadzone w przyszłości i w jakim tempie. Nie można teraz przewidzieć, czy i kiedy koszty energii z węgla i fotowoltaiki staną się porównywalne. Warto sprawdzać co jakiś czas rozwój sytuacji i być świadomym potencjalnych zmian. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2023, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Get ready for a pancake party at American Pancakes Munich. We're serving up the tastiest Pancakes in Munich. See you at the table!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 590 Grupa: Ekologiczny... gdzie tanio zakupię pellet ? _______________________ sztuczne kwiaty jak żywe na cmentarz
  • pompa ciepła Liczba postów: 126 Grupa: Ekologiczny... Pompa ciepła jest bardzo fajnym rozwiązaniem na ogrzewanie domu. Zwłaszcza że można ją połączyć z praktycznie bezobsługowym ogrzewaniem podłogowym i mieć takie....
  • dom energooszczedny Liczba postów: 288 Grupa: Ekologiczny... warto skorzystać z dotacji jeśli jest taka możliwość _____________________________________ s ztuczne kwiaty jak żywe na cmentarz
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 35 Grupa: Ekologiczny... W temacie oszczędności ciepła, warto zastanowić się nad wymianą okien na nowe, energooszczędne. Najlepiej u renomowanego producenta stolarki z dobrymi opiniami,...
  • KLIMATYZACJA Liczba postów: 19 Grupa: Ekologiczny... Często niedocenianym tematem pod kątem kontroli temperatury wewnątrz, zarówno latem jak i zimą, są przesłony okienne. Dobrymi roletami, plisami czy żaluzjami da...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >