czy renowacja okien jest opłacalna?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

23 listopada 2006, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się, czy odnawianie okien, które juz sporo "przeżyły" ma sens. Wydaje mi się, że juz nigdy nie będą takie jak za nowości. Ale mój mąż- maniak staroci- postanowił sie bawić w renowację- o zgrozo. :wink: Będzie robił to pierwszy raz- tym bardziej mnie to "przeraża". Co robic??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2006, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Daj mu się sprawdzić w swojej pasjii :wink:, dobra szlifierka do zdarcia starej farby i wprawna ręka w malowaniu potrafią czynić cuda...
Może na początek test na jednym oknie?? jest sporo do zaoszczędzenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2006, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie racja :) A nuż chłopak odkryje, ze to jest to :wink:
Kupił juz nawet jakaś opalarkę, bejce i inne takie. Ale czy uszczelnić okna ze "szparami" się da?? Teraz jak zawieje wiatr, firanki "latają" że poezja :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2006, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

jak je wyrówna i założy nowe (może grubsze) uszczelki, powinno być ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2006, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

dzieki, Janusz :)
Dam mu spróbować na oknie w łazience. Zobaczymy, jaki efekt osiagnie :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2007, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

MONIKO. PRZY OPALANIU OKIEN ZWRóć UWAGę NA TO ŻEBY TWóJ M?Ż NIE TRZYMAŁ OPALARKI W JEDNYM MIEJSCU ZBYT DŁUGO , MOŻE PęKNAć SZYBA(JUŻ TO PRZEŻYŁEM)I BIEDA GOTOWA.POZA TYM SUMA SUMMARUM CZY TO SIę OPŁACA???? GREGOR.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2007, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

:) Gregorze
za pozno z tym ostrzezeniem :) 1 szybka pooooszła :) Ale maz nie daje za wygrana...W sumie- z kazdym kawalkiem idzie mu zdecydowanie lepiej :)
A czy sie opłaca? narazie niewiele nas to kosztowało, a i ma zajęcie- mniej mi sie kreci po domu :wink: Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2007, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

NO CóŻ OSTRZEŻENIE PRZYSZŁO ZBYT PóŻNO NO ALE LEPIEJ PóŻNO NIZ WCALE.......

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2010, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem odnawianie okien mija się z celem. Trzeba by dac do nich nowe ramy,a to spore koszty,sięgajace nawet zakupu nowych okien. Chyba jednak mimo wszystko warto.

Pozdrawiam salon-okien.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 882 Grupa: Montujemy o... Jeżeli planujecie wymianę okien, warto odwiedzić stronę Domega. Mają spory wybór, a ekipa jest bardzo pomocna. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >