dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

9 lutego 2015, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ale czy to się sprawdza również w domach gdzie mieszka się cały rok? . Nie przepuszcza ciepła, bo jakoś nie jestem przekonany temu postawiłem da klasykę czyli dachówkę betonową :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2015, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka betonowa nie jest klasyką. Klasyką jest ceramika. A wiór na całoroczny musiałby być dobrze ocieplony, dlatego jestem za dachówkami np. protegon który będzie utrzymywał dobrą temperaturę w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2015, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wazne tez żeby przy budowie dachu korzystac z chemii budowlanej dobrej jakości i zrobic porzadna hydroizolacje. Ja mam sprawdzona firme http://cemix.com.pl/ gdzie zaopatrzyłem się we wszystko co niezbędne i teraz mam pewność ze dach przez dłuższy czas nie będzie wymagal renowacji

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2015, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ten wiór mnie totalnie nie przekonuje, aż nie chce myśleć o łatwopalności takiego dachu. pamiętam kiedyś taką dobrą restaurację w mojej okolicy.. no wlasnie pamiętam, bo szybko zniknęła pewnej zimy..

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2015, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zimy? A to już trzeba mieć pecha :P Dachówka na pewno jest dużo lepsza, a i można dostać ją w dobrej cenie na dachobraniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2015, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jakoś nie jestem w stanie zaufać dla tego wióru osikowego. Jednak nie ma to jak niby tradycyjne ale coraz to ciekawsze pod względem estetycznym dachówki betonowe bądź ceramiczne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2015, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No kształty są coraz ciekawsze np. wklęsły topas.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda ich wklęsła powierzchnia może dać na prawdę wspaniały efekt, gdy dekarz wykonan swoja prace na igłę ^^. Bardzo fajny kształt ma również Smaragd od Braas. Jak słyszałem kiedyś stwierdzenie mojego kolegi dekarza: ta dachówka jest dla koneserów. A w antracytowym kolorze jak dla mnie mistrzostwo w swojej dziedzinie :)

Ten post był edytowany przez Porek456 dnia: 11 kwietnia 2015, 08:46
Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2015, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No na chwilę obecną te odcienie szarości połączone z dobrymi kształtami (jak dla mnie jednak topas) są genialne

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2015, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy ma swój gust :) chociaż nie odejmująć Topas-owi również jest w mojej czołówce pod względem estetycznym. Jeszcze w kolorze czarnym błyszczącym robi na mnie duże wrażenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Roofing repair contractors specialize in diagnosing and fixing issues with residential and commercial roofs. Their services include repairing leaks, replacing d...
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 120

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >