dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

20 października 2013, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście najładniej wygladają dachy zrobione z dachówki, obecnie poszukuje jakiś ciekawych dachówek na swój dach, czy może ktoś coś ciekawego poleci?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2013, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka może jest i droższa, ale za to prezentuje się o wiele lepiej niż blachodachówka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2013, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez uwazam ze jak juz robic to porzadnie, a porzadnie to dachowka :) jakos jestem tradycjonalista

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2013, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

miałem juz jakies typy swoje co do marki i modelu ale nie jestem do konca przekonany, czy ktos z was moze cos zaproponuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2013, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja akurat mam brasa, a teraz widzialem ze maja nowe technologie. widziales ta? http://www.monier.pl/produkty/dachowki-betonowe/technologia- protegon.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2013, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również mogę polecić np: Braasa. Może Cie to zaciekawić bo mają akurat duuuże promocje.

http://www.superdekarz.pl/jesienne-dachobranie-z-marka-braas /

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2013, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

noo to dla kogos kto wlasnie jest w trakcie budowy albo nawet szykuje sie na wiosne to super okazja! ja tego szczescia nie mialem zeby na promocji kupowac :/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2013, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Buchu: Czyżbyś się delikatnie pośpieszył? Nie martw się ja też kupowałem po normalnej cenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2013, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Promocja bardzo kuszaca :D każdy zaoszczędzony grosz na budowie jest na wage złota, a tak można miec, czytając opinie, solidną dachówke w bardzo korzystnej cenie, podoba mi si to :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2013, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Na dachu nie ma co oszczędzać, ale jezeli jest taka mozliwość i dodatkowo promocja to dlaczego nie ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Roofing repair contractors specialize in diagnosing and fixing issues with residential and commercial roofs. Their services include repairing leaks, replacing d...
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >