dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

29 września 2014, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej myślę brać dachówki bezpośrednio od producenta, tak jest bezpiecznej...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2014, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ale nie zawsze taniej... chyba że się mylę???

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Najtaniej zawsze u producenta, bez pośredników a więc bez kosztów dodatkowych

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli się nie myliłam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli tak jak zawsze ;p

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem jedynie, że teraz jest jesienna promocja na dachówki Brassa- Dachobranie 2014 to coś ciekawego można dla siebie zawsze znaleźć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2014, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

no znowu maja promocje, szalenstwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2014, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz na co jest promocja?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2014, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie musisz dopytać u dystrybutorów, jak wejdziesz na stronę Braasa to tam jest taka zakładka i możesz sprawdzić gdzie blisko Ciebie jest taki :)Wiem, że dachówka Romańska jest na tej promocji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2014, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ma ktoś może dach eko z wióra osikowego? Podoba mi się i idealnie będzie pasowała. Znalazłam producenta takich dachów http://www.eko-dachwior.pl/ i chyba się skuszę. Jak to wygląda w późniejszym użytkowaniu i konserwacją?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >