dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

24 października 2014, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ehhh, jednak blacha jest nieporównywalna do dachówki np. takiej braasa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2014, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze dachówki Creatona jak najbardziej godne polecenia, jedne z najlepszych na rynku - duży wybór, polecam oczywiście ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2014, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

braasa sa lepsze.. ale z creatona porownywalne

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko naturalna dachówka - my mamy portugalkę z warszawskich składów dachowych. Początkowo myśleliśmy o blasze, ale okazuje się, że koszt jest porównywalny, a efekt nie do podrobienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2014, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

tak. niestety koszt przycięcia takiej blachy robi swoje. a nie wspomnę już o kosztach izolacji takiego poddasza, bo to też dodatkowa kasa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2014, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystał ktoś z materiału www.tytaniumpruszynski.pl - Tytan Cynk? Oglądałam ofertę tej firmy i powiem Wam, że zastosowanie takiego rozwiązania wydaje się być na prawdę dobre. Co myślicie? Jak wygląda sprawa ze strony praktycznej?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2014, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja czy dach na wiata na samochod czy skyrtka na narzedzia zrobilem z dachowki ceramicznej Creatona :) jestem bardzo zadowolony, tazke uwazam ze to najlepsze rozwiazanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2014, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

na pewno jest to rozwiązanie solidne, ale czy na skrytkę na narzedzie odpowiednie?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2014, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja robiłem dach z blachy – materiały zamawiałem w http://sklep.hart-metale.pl/ i dach jest dobrej jakości, wszystko gra

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2014, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: tekhim napisał: Użytkownik sylwia4012 napisał:
Ma ktoś może dach eko z
wióra osikowego?


O.o Zarąbisty jest ten dach. Ale też się chętnie dowiem
czegoś o użytkowaniu. Obawiam się, że blachodachówki
pod względem trwałości nie przebije. Jak ktoś ma kasę,
żeby remontować dach co 20-30 lat (tak szacuję, nie mam
potwierdzonych info), to wtedy na taki drewniany dach sobie
może pozwolić. Moja decyzja padła na Rubin Plus z
Pruszyńskiego (http://www.veldach.com.pl/pokrycia-blachy_sub
cat.php?subcatID=4
. W tej kategorii cenowej wiodący
produkt moim zdaniem.


Jeśli chodzi o pokrycia dachowe z wióra osikowego jak w http://www.eko-dachwior.pl/ to wytrzymałość dachu sięga nawet do 60 lat, więc więcej niż wytrzymuje blacha. Cena wykonania całego dachy nie jest wiele droższe od dachu z blacho dachówki, tym bardziej dachu z dachówek ceramicznych. Do tego sam dach stanowi formę termoizolacji, bo ma grubość ok 15 cm, więc nie ma konieczności docieplania, a przy montażu dachu z blachy trzeba wziąć pod uwagę jeszcze docieplenie. Nie wspomina już o wartościach estetycznych, bo to oczywiste.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 26 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >