dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

14 grudnia 2014, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojj właśnie tu jest zagwozdka, czy betonowa czy ceramiczna. Teraz całkiem fajną innowacją jest protegon, który bardzo dobrze izoluje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2014, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak zgadzam się z tobą Ottenjeden, ponieważ dachówka betonowa wcale nie odstaje techniką i wytrzymałoscią od dachówki ceramicznej, a często jest również od niej tańsza. W brasie dachówki te wykonywane są w technologi CISAR ( więcej mozna doczytać o niej na stronie Braas-a) natomiast wspomniany Protegon to jedna z najnowżyszch technologii i patrząc ja jej właściwości i estetykę na prawdę robi piorunujace wrażenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2014, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

az szkoda, ze nie mozna od nowa kupic i wymienic na ta dachowke ..

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Hhahaahahahh :) No co zrobisz w sumie można, ale znowu ttrzeba koszty ponieść. Może na święta propozycja jakiegoś prezentu się pojawi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ale juz po dachobraniu wiec .. stala cena

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2014, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ale w roznych skladach zawsze mozna znalezc cos taniej i sa to zazwyczaj dobre ceny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2014, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mickow69 napisał: Dlatego popieram kolege
ceramiczna lepszy wybor ;) ja mam Creatona


Oo! I ja mam Creatona :) KOnkretnie to dachówkę TATIANA http://www.top-dach.com.pl/pliki/dachowka-cer amiczna-TITANIA.pdf , rewelacja. Moim zdaniem jeden z lepszych produktów jesli mowa o pokryciu dachu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2014, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Czemu tak sądzisz ? Estetycznie nie odstaje wcale od typowych dachówek ceramicznych. Ja jestem zwolennikiem bardziej nowatorskiego wyglądu jak np. Topas który jest wklęsły dzięki czemu posiada większy urok albo właśnie betonowa Tegalit z Braas, gdzie technologią wykonania jest jedną z najlepszych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2014, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja się za to zgodzę z porek456, bo topas jest świetna, inne firmy chyba nie mają takiego pomysłu w sprzedaży.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

czy przy dachu ceramicznym można mieć komin klinkierowy, chodzi mi oto, czy dachówka nie będzie bardzo mocno odczuwać temperatury, itp.? słyszałem różne dziwne rzeczy w tej kwestii

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >