dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

23 grudnia 2014, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

jakos pierszy raz slysze o problemie w tej kwestii, nie powinno przeszkadzac, ja tak mam i nie ma problemu, chyba ze wychodzi on z czasem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2014, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No chyba tak :) przynajmniej nie widziałem innej dachówki w takim stylu wykonanej. A co do dachówki Tegali Protegon to również nie ma drugiej takiej, bo technologia Protegon jest jedynie wykorzystana w Braasie, poza tym estetycznie jak dla mnie jest jedną z najlepszych - bardzo proste linie ale jednak jest niezwykła :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2014, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

wiadomo, nowa technologia i od razu widac efekty, jak cos jest dobre to ludzie kupują.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2014, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Naprawdę jest taka dobra? Bo po nowym roku jestem umówiony na rozmowę w sprawie zmiany dachu z panami z http://www.abud-dach.eu/. Wiem, ze może zima nie jest najlepszą porą na tego typu działania, ale chciałem omówić wstępne koszty i umówić się jakoś na wczesne lato, żeby móc pieniądze zaoszczędzić do tego czasu. Skoro mówicie, ze ta dachowka taka dobra, to moze i ja sobie taką położe u siebie? Droga to sprawa?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2015, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Januszek wejdź na stronę Braas i tam masz bardzo dobrze wszystkie technologie, rodzaje, modele bardzo dobrze opisane, a z boku cennik :). No zawsze dachówka kosztuje troche więcej niż blachodachówka, ale jednak to inwestycja na wiele wiele lat :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2015, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy ktos z was slyszal o zielonych dachach? Znalazlem duzo przydatnych informacji na http://www.greenflor.pl/zielone-dachy.php i zastanawiam sie wlasnie czy sie przypadkiem nie zdecydowac na takie rozwiazanie

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2015, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

wygląda ciekawie, ale to chyba raczej przeznaczone dla przemysłu/biznesu niż do takiego domowego użytku.. kto to będzie zimą odśnieżał?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Niepowtarzalny dach ma moja kuzynka. Słuchając innych i wynajmując zaprzyjaźnionych "fachowców" przeciągnęła budowę swojego wymarzonego domu o kilka miesięcy...

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2015, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie, jeśli chodzi o dachy z wióra osikowego to naprawdę warte są swojej ceny. Pewna firma kryła dla mnie 2 nieduże domki letniskowe kilka lat temu i jest super:D Od środka mam widoczny wiór beż zadnego ocieplenia i w upalny dzień jest chłodno a w nocy cieplutko... super sprawa naprawdę ... Na wiosnę planuję budowę większego domku 50-60 m2 i też tylko wiór. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2015, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachy z wióra bardzo ładnie się prezentują... a do tego są ekologiczne. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://www.eko-dachwior.pl/ Fajnie by było mieć domek z takim własnie dachem.

Ten post był edytowany przez anastazja4390 dnia: 8 lutego 2015, 20:38
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Roofing repair contractors specialize in diagnosing and fixing issues with residential and commercial roofs. Their services include repairing leaks, replacing d...
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 158 Grupa: Robimy dach Od początku był plan na blachodachówkę. Później jednak stwierdziliśmy, że jak planujemy w przyszłości fotowoltaike to jednak pójdziemy w dachówkę ceramiczną. Ba...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >