dekoracyjne grzejniki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

27 kwietnia 2011, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

przepraszam, nie wiem dlaczego dodał się podwójnie post. To już nie pierwszy raz na tym forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2011, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

tez ostatnio zainteresowalem sie ta tematyka bo wybieralem grzejnik, i okazuje sie ze ozdobne grzejniki niczym nie ustepuja tym standardowym jesli chodzi o wydajnosc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2011, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgodzę się, ale połowicznie. Poprostu niektóre z tych grzejników, z którymi ja się spotkałem zbytnio idą w design, a mało w funkcjonalność. Wolałbym zainwestować w stylowy grzejnik, aczkolwiek nie w dzieło sztuki (bo to nie praktyczne) No i w sprawdzonego producenta. A nie tylko i wyłącznie w designerskie coś, co nawet troche nie przypomina kaloryfera.. O to mi raczej chodziło w poprzednim poście. Bo o tym, że takie ozdobne grzejniki nie ustępują standardowym to wiem, choć zaznaczę jeszcze raz - nie wszystkie..

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2011, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

no własnie, a które nie? niby planowałem kiedyś wymianę grzejników, ale ze tak powiem, nie jest to dla mnie w tym momencie sprawa priorytetowa, ale byc moze w niedalekiej przyszłości bede chcial wymienic kaloryfery...fajnie jakby byly stylowe, no ale przede wszystkim liczy sie dla mnie moc i wydajność, może coś wiecej w tym temacie?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2011, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest parę producentów godnych wymienienia.. Enix, Gorgiel, Terma Technologie. Najwięcej dobrych opini słyszałem o tych ostatnich. Najfajniejsze stylowo, no i technologicznie bardzo dobre. Zależy też w jakim rejonie Polski mieszkasz. Bo w niektórych rejonach rzedziej spotkasz niektórych producentów w innych częsciej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2011, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

pracuje w warszawie, mieszkam w sulejówku, to moze nie byloby problemu z producentami. Przeglądalem strony tych firm, no i musze przyznac, ze nawet nie wiedzialem jakie cudenka teraz robia z tych grzejników;) Jak patrze na wydajnosc, to rzeczywiscie terma technologie ma najlepsza...z dugiej strony trafilem na jakies specjalne grzalki dogrzewajace pomieszczenia poza sezonem grzewczym, wie ktos moze na czym to polega? bo szczerze mowiac pierwszy raz sie z tym spotykam

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2011, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

mi chodziło o to, że np grzejniki częsciej spotkasz na południu polski, terme - na pólnocy. oczywiście to nie jest zasadą. Wydaje mi się, że jest już temat gdzie sa wypowiedzi na temat tych grzałek. Nie słyszałeś bo mało kto do niedawna o tym słyszał. tak jak napisałeś grzełke taką podłączasz sobie do kaloryfera ( jeżeli oczywiście massz taka możliwość) i ona podgrzewa ci grzejnik, kiedy np już jest poza sezonem grzewczym, bądź tez po prostu chcesz mieć wyższa temperaturę w danym pomieszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2011, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

grzejnik enix - na pólnocy , terma na południu - w poście powyżej zapomiąłem dodatć enix

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2011, 01:43

Zgadzam sie: good 0 bad

w temacie o grzejnikach łazienkowych znajdziesz troche wiecej na temat grzalek takze zapraszam :) http://www.budnet.pl/forum/Jaki_grzejnik_lazienkowy,t=45172, 4.html

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2011, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

a no tak, jest już temat o grzałkach..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >