dekoracyjne grzejniki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

17 lipca 2011, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

no i temat o grzejnikach dekoracyjnych zgasł przez te grzałki:P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2011, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Lecz o co chcesz zapytać kolego :) , bo ten temat jest dość ciekawy ;]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2011, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki dekoracyjne... hmm.. szczerze to mam wątpliwości co do ich właściwości. Czy one mają taką samą moc co zwykły grzejnik? Czy ogrzeją mieszkanie równie dobrze co grzejnik niedekoracyjny. Ja mam swoją teorie która może jest zacofana, ale prawdziwa, otóż dla mnie grzejnik dekoracyjny jest tylko do dekorowania a nie ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2011, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakby był do "wyglądu" tylko to byłby nie był grzejnikiem.

Grzejniki tego pokroju są wykonane z bardzo dobrego metalu i stopu tak aby dotrzymywały kroku parametrom normalnych grzejników. To też zależy jak ten grzejnik wygląda:



Np. ten wydaje mi się, że bardzo dobrze grzeje [moge sie mylić] ma wiele kanałów przez które może przepływać powietrze i się ogrzewać.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2011, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

bez problemu mozna teraz dostac grzejnik, ktory pięknie wygląda i porządnie grzeje, sam jestem przykladem, bo takie grzejniki posiadam, to już nie PRL, ze albo to albo to trzeba bylo wybierac... Samym producentom przypuszczam, ze by sie to nie oplacalo, dlatego produkuja ładne dobrze grzejace grzejniki;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2011, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie , bo to by nie miało sensu: "wiecie co mam zimny dom ale za to jaki ładny"

Tak jak mówi Vin. to już nie te czasy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoracyjny grzejnik powinie być ozdobny, ale raczej nie powinien przypominać awangardowej płaskorzeźby jak na zdjęciu wstawionym przez kanders. Coś takiego szybko się znudzi i zajmuje dużo miejsca, jak widać na zdjęciu całą ścianę. Dekoracyjny grzejnik powinien mieć nowoczesny design, być płaski, cienki, biały by pasował do każdego wnętrza i koloru ścian. Nie powinien zajmować dużo miejsca, tylko subtelnie komponować się z całą aranżacją pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

wedlug mnie atlantic polska nie masz racji, to zalezy wylacznie od gustu wlasciciela i od tego jak ma urzadzony dom czy mieszkanie. mi osobiscie ten grzejnik bardzo sie podoba. przyciaga wzrok i jest bardzo dekoracyjny.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Kasiunia 2011, ale czy taki grzejnik będzie dobrze grzał? nie znam tej firmy osobiście, która go wyprodukowała, osobiście wolę właśnie, ładny designe, ale jednak ma być to grzejnik i ma być widać, ze to grzejnik, ale ładny grzejnik, bo przede wszystkim ma grzać-no, ale tak, jak powiedziałąś, dla każdego, co kto lubi;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie nie mam pewności, co do grzania...ja też jestem raczej za tradycyjnymi rozwiązaniami, ale nutka nowoczesności też nie jest zła;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >