dekorowanie drzwi zew

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

7 lipca 2011, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałem zapytać o sposób jakim można dekorować drzwi zewnętrzne. Nie chce wymieniać na nowe bo pół roku temu wymieniałem, ale chciałbym je bardziej ożywić, co sądzicie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2011, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

No to już zależy jaki efekt chcesz uzyskać... Możesz wymienić klamki na bardziej ozdobne, elegancki wizjer też robi swoje. Dodatkowo jeżeli mieszkasz w domku jednorodzinnym to bez wahania możesz po obu stronach postawić rośliny w doniczkach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2011, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie masz nic ujawnianiu swojego nazwiska publicznie to możesz powiesić bardzo ozdobną tabliczkę, ale tak jak napisał kolega wyżej możesz zainwestować w piękne klamki, ale powiedz mi jedną rzecz drzwi są gładkie czy nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja,bardzo często w mojej okolicy spotykam takie tabliczki z nazwiskiem,które powieszone są na drzwiach. To też jakiś sposób na dekorację. Chyba najprościej jest podczas świąt,kupujesz stroik,zawieszasz na drzwiach i masz spokój.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2011, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Masę jest ozdób na drzwi po zawieszki klamki itp. coś pewnie wymyślisz ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2014, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

a moze wizjer elektroniczny http://www.bez-klucza.pl/inne/elektroniczne-w izjery? Tez zawsze to jakis sposob na odswiezenie drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba temat nieaktualny, bo sprzed 3 lat kolego. Odświeżenie drzwi możesz zrobić przez elektrozamki i inne technologiczne nowinki, które można wepchnąć do większości starych drzwi. Inny sposób - wymienić drzwi lub skrzydło na nowe.
Stalówki można kupić za jakieś nieduże pieniądze w obecnych czasach.

Ten post był edytowany przez theme dnia: 28 maja 2014, 19:11
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 882 Grupa: Montujemy o... Jeżeli planujecie wymianę okien, warto odwiedzić stronę Domega. Mają spory wybór, a ekipa jest bardzo pomocna. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >