dom a kredyt

« Powrót do grupy: Trudne tematy

30 czerwca 2024, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuję zbioru informacji dotyczących tego, w jakie pułapki nie wpaść podczas brania kredytu hipotecznego i na co zwracać uwagę w kwestii ubezpieczenia domu. Istnieją strony takie, jak tu?

https://przegladdomu.pl/ubezpiecznie-domu-w-kredycie-hipotec znym

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie jest Wasze hobby? Liczba postów: 303 Grupa: Trudne tema... Moim jest czytanie, uwielbiam czytać, nie zależnie gdzie jestem - jak mam chwile, to zawsze spędzam ją na czytaniu. Akurat ostatnio skończyłem czytać "Wilk ze L...
  • Jak spędzasz swój wolny czas? Liczba postów: 83 Grupa: Trudne tema... Swój wolny czas spędzam różnie, ale zazwyczaj sięgam po książki, które pozwalają mi się odprężyć i przenieść w inny świat. Ostatnio trafiłem na fascynującą powi...
  • Mechanik Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Chciałbym poruszyć temat indywidualne modyfikacje pojazdów. Planuję wprowadzić kilka zmian, które sprawią, że mój samochód będzie bardziej unikalny i dostosowan...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1824 Grupa: Trudne tema... Hej! Przed nami nowy tydzień, pełen wyzwań i możliwości. Życzę wam, aby był udany i pełen sukcesów. Miłego tygodnia dla wszystkich!
  • producent puzzli Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Potrzebny mi producent puzzli. Możecie mi kogoś polecić?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 345

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >