jak zabezpieczyć okna w trakcie wykańczania wnętrz?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 września 2009, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

witam serdecznie wszystkich, którzy zainteresowali się moim tematem. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Moje pytanie do was jest takie jak w temacie,w jaki sposób mam zabezpieczyć nowe okna przed wszelkimi pracami wykończeniowymi. Właśnie kończymy budowę domu, teraz pozostało wykończenie wewnątrz - kładzenie, tynków, podłóg, malowanie itp. W związku z tym chciałabym zabezpieczyć okna przed jakimiś urazami. Odrazu dodam, że wszelkie folie, naklejki ochronne z okien zostały już ściągnięte przez majstra :evil:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2009, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A po co je zdejmował? Teraz taśma maskująca i folia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2009, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem po co je zdjął chyba z rozpędu. Wkurzyłam się jak nie wiem, jak to zobaczyłam. :evil:

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2009, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

no to fajnego majstra macie :wink: żeby zdjąć naklejki ochronne, zanim się wykończy wnętrze.... pogratulować fantazji mu pozostaje. Teraz powiedzieć mu niech sam i na własny koszt zabezpieczy okna przed urazami podczas wszystkich prac wykończeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2009, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

są specjalne taśmy PVC lub PE do zabespieczania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2010, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej nie zabezpieczac tylko uwazac

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2010, 01:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A najlepiej to się nie denerwować. Taśmę z okien zdejmuje się z zasady po zamontowaniu. jeśli tego nie zrobisz, a przypadkiem przeciągniesz termin, będzie słoneczko grzało to na tym forum zadasz błagalne pytanie jak zerwać taka taśmę by zechciała zejść w całości a nie po centymetrze? Popieram:
- oklej okno taśmą malarską wydatek około 5 zł
- uważaj!!!
Ja nigdy nie oklejam i nie robię też zacieków. To kwestia wprawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2011, 01:45

Zgadzam sie: good 0 bad

możesz zabezpieczyć zwykła folią malarską albo specjalną niebieską folią samoprzylepną. koszt takiej folii nie jest duży i w prosty sposób zabezpieczysz to sam. folie o której mówię znajdziesz tu: http://www.mocnetasmy.pl/Folie_malarskie_i_oc hronne-k9-0--default.html

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2011, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No tutaj kolega wyżej doskonale wyjaśnił. Możesz zakupić sam lub przez internet taką specjalną folię, a majstrowi na prawdę należy pogratulować ja mimo tego że okna miałem wymieniane bez remontu to folię zdjąłem dopiero po 2 mc tak z przestrogi ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2011, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Gratuluje monterowi pomysłowości naprawdę :D Niestety coraz częściej spotykam się z "fuszerką". Racja można kupić takie folie tylko trzeba uważać bo niektóre z nich kiedy się przyklei na ramę i niechcący zaczepi się na oknie zostawia później nie łatwe do zmycia ślady

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 882 Grupa: Montujemy o... Jeżeli planujecie wymianę okien, warto odwiedzić stronę Domega. Mają spory wybór, a ekipa jest bardzo pomocna. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >