jak zabezpieczyć okna w trakcie wykańczania wnętrz?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 września 2009, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

witam serdecznie wszystkich, którzy zainteresowali się moim tematem. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Moje pytanie do was jest takie jak w temacie,w jaki sposób mam zabezpieczyć nowe okna przed wszelkimi pracami wykończeniowymi. Właśnie kończymy budowę domu, teraz pozostało wykończenie wewnątrz - kładzenie, tynków, podłóg, malowanie itp. W związku z tym chciałabym zabezpieczyć okna przed jakimiś urazami. Odrazu dodam, że wszelkie folie, naklejki ochronne z okien zostały już ściągnięte przez majstra :evil:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2009, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A po co je zdejmował? Teraz taśma maskująca i folia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2009, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem po co je zdjął chyba z rozpędu. Wkurzyłam się jak nie wiem, jak to zobaczyłam. :evil:

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2009, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

no to fajnego majstra macie :wink: żeby zdjąć naklejki ochronne, zanim się wykończy wnętrze.... pogratulować fantazji mu pozostaje. Teraz powiedzieć mu niech sam i na własny koszt zabezpieczy okna przed urazami podczas wszystkich prac wykończeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2009, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

są specjalne taśmy PVC lub PE do zabespieczania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2010, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej nie zabezpieczac tylko uwazac

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2010, 01:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A najlepiej to się nie denerwować. Taśmę z okien zdejmuje się z zasady po zamontowaniu. jeśli tego nie zrobisz, a przypadkiem przeciągniesz termin, będzie słoneczko grzało to na tym forum zadasz błagalne pytanie jak zerwać taka taśmę by zechciała zejść w całości a nie po centymetrze? Popieram:
- oklej okno taśmą malarską wydatek około 5 zł
- uważaj!!!
Ja nigdy nie oklejam i nie robię też zacieków. To kwestia wprawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2011, 01:45

Zgadzam sie: good 0 bad

możesz zabezpieczyć zwykła folią malarską albo specjalną niebieską folią samoprzylepną. koszt takiej folii nie jest duży i w prosty sposób zabezpieczysz to sam. folie o której mówię znajdziesz tu: http://www.mocnetasmy.pl/Folie_malarskie_i_oc hronne-k9-0--default.html

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2011, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No tutaj kolega wyżej doskonale wyjaśnił. Możesz zakupić sam lub przez internet taką specjalną folię, a majstrowi na prawdę należy pogratulować ja mimo tego że okna miałem wymieniane bez remontu to folię zdjąłem dopiero po 2 mc tak z przestrogi ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2011, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Gratuluje monterowi pomysłowości naprawdę :D Niestety coraz częściej spotykam się z "fuszerką". Racja można kupić takie folie tylko trzeba uważać bo niektóre z nich kiedy się przyklei na ramę i niechcący zaczepi się na oknie zostawia później nie łatwe do zmycia ślady

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Montaż okien Liczba postów: 88 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • okna pcv Liczba postów: 186 Grupa: Montujemy o... Czy zastanawialiście się także nad klamkami z zamkiem?
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 20 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 378 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 513 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19382 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 101

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >