jaka szafa?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

3 kwietnia 2018, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jest miejsce to jak najbardziej. Im większa tym lepsza. Ale wiadomo - bywa różnie. Więc jeśli nie ma miejsca warto poszukać szaf tego typu https://www.promarkmeble24.pl/category/szafy- szafy-narozne czyli szaf narożnych. Zawsze to trochę miejsca dodatkowego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2018, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałabym szafę z drzwiami przesuwnymi. Jest wygodniejsza w użytkowaniu. Ja posiadam taką od firmy www.bumeb.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2018, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafa to dość ważny wybór, jest to istotny mebel i warto żeby był po pierwsze solidny, a po drugie ładnie się prezentował.W przypadku kiedy zależy Co na większej szafie to polecam wybrać przesuwaną garderobę.

Ten post był edytowany przez Ratanland.pl dnia: 13 września 2018, 12:53
Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2018, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam udało się taką kupić do pokoju córki. Super mebel z mebledoktor24.pl, przede wszystkim jest drewniana, porządnie wykonana, co widać było już na piewrszy rzut oka. Na takie meble przynajmniej nie szkoda wydać pieniądze, bo wiadomo, że posłużą wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2019, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się na szafę przesuwną do zabudowy. Mieliśmy ograniczoną przestrzeń, więc takie rozwiązanie było dla nas strzałem w dziesiątkę. Szukaliśmy w internecie odpowiedniej firmy i trafiliśmy na Indeco https://www.indeco.pl/. Jakościowo - ciężko się do czegokolwiek przyczepić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2021, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

help writing a essay
topics to write about for an essay
example of an essay

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2024, 01:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo spodobała się stara szafa trzydrzwiowa, którą dostałam po babci. Jest trochę zniszczona upływem czasu, ale wiem że przy odpowiedniej wiedzy i odrobinie pracy będę mogła ją odrestaurować i będzie wyglądała świetnie jak dawniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2024, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli myślisz o szafie do zabudowy, warto rzucić okiem na stronę Szafmix24. Widziałam, że mają tam różnorodne opcje, które mogą Ci się spodobać. Szafy do zabudowy są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać przestrzeń w swoim domu. Zajrzyj i sprawdź, co mają w ofercie https://szafmix24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19379 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 99

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >