jakie grzejniki

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

28 lipca 2011, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tak samo zastanawiałam się nad solarą, ale narazie ważniejsza jest wymiana grzejnika w łazience;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2011, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

a rozglądałaś się już za jakimś?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2011, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak szczerze sobie klikając, to czy te solary opłacają się w naszym klimacie? Spójrzcie jakie mamy lato... to nie jest chyba przyszłościowa inwestycja

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2011, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Opłacają ponieważ może inwestycja jest droga i po jakimś czasie się zwraca to i tak się kiedyś zwróci ...

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2011, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

czy pada deszcz, czy snieg, to slonce jets, to nie polega na tym, ze jak jest goraco, to dopiero łapie energię, chociaz widomo, ze jak mocno swieci, to wtedy jest szybciej, ale i w pochmurny dzien cos tam zlapiesz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2011, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie, solary nie sa takie zle, fakt trzeba najpierw w nie zainwestowac i zwraca sie po jakims czasie

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2011, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

no ciekawy jestem po ilu latach się taka inwestycja zwróci, biorąc pod uwagę to, że ponoć jednego solara nie opłaca się montować. Jak coś to co najmniej dwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2011, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy jaki masz dom, czy duży czy mały.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2011, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tym większy dom tym większe rachunki przez co solary są bardziej wydajne i rachunki z racji bytu co raz mniejsze ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2011, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli przy małym domku ok 100 m2 nie za bardzo opłaca się to montować?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 360 Grupa: Robimy inst... Uważam że świetnym, nowoczesnym rozwiązaniem jest pompa ciepła głębinowa . Jest to inwestycja, która pozwala na wykorzystanie naturalnego źródła ciepła, jakim j...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 793 Grupa: Robimy inst... Panele na podczerwień też są godne polecenia, a ogrzewanie to nie wypada drogo bo ogrzanie domu 100m2 wynosi miesięcznie około 500 zł. W domu ciepło i przytulni...
  • Rekuperatory, ogrzewanie Małopolska Liczba postów: 3 Grupa: Robimy inst... Wszystko w jednym ma firma https://rekuperatory-ask.pl/, która działa na bardzo dużym obszarze - na stronie masz podane rejony. Pytaj o Daniela Kwiatkowskiego -...
  • zawory Liczba postów: 75 Grupa: Robimy inst... Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale myślę, że możesz zainteresować się ofertą firmy www.vero-stg.pl. Ja zamówiłem stamtąd zawory grzejnikowe, armaturę przep...
  • armatura przemysł. Liczba postów: 202 Grupa: Robimy inst... Od wielu lat prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu in...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19382 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 99

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >