jakie grzejniki

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

11 sierpnia 2011, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

no to w takim razie swietnie, bo wlasnie w mojej koncepcji lazienki chromowane wygladaly pieknie :) a w pozostalej czesci domu zawsze moge wybrac sobie na przyklad rozowe hehe ;) maja mnostwo kolorow i ciekawe wzory, widzialam wlasnie, musze sie jakos do nich przejechac i przekonac sie na wlasne oczy czy warto :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2011, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie , jak jest małe pomieszczenie to nie masz co się przejmować :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2011, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, bo jakby był wielki problem z tymi chromowanymi, to by nikt ich nie kupował i produkcja by się nie opłacała;)...a co, Anna D.? CHcesz się przeglądać w grzejniku?;D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak w chromie da sie przeglądać;)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ale dla niektorych to plus :D ja bym w takim preferowala :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2011, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

nie bede sie przegladac :) po prostu uwazam ze pasowalby do mojej koncepcji takiej nowoczesnej lazienki, zwlaszcza takiej jak terma technologie maja na swojej stronie, bardzo mi sie spodobala :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozumiem, a więc jak dużą masz łazienkę?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

no widzisz, ale w kazdym razie masz dwa w jednym- piekny grzejnik plus lusterko ;d warto zainwestowac haha :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

lazienka ma ok.8m2, dobry bylby chrom czy niebardzo? bo widze Pan sie troche jednak na tym zna, co mnie bardzo cieszy oczywiscie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

na tak małą łazienkę, to nawet nie ma co się zastanawiać, co wybrać, a z czego zrezygnować...można śmiało brać w chromie;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 360 Grupa: Robimy inst... Uważam że świetnym, nowoczesnym rozwiązaniem jest pompa ciepła głębinowa . Jest to inwestycja, która pozwala na wykorzystanie naturalnego źródła ciepła, jakim j...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 793 Grupa: Robimy inst... Panele na podczerwień też są godne polecenia, a ogrzewanie to nie wypada drogo bo ogrzanie domu 100m2 wynosi miesięcznie około 500 zł. W domu ciepło i przytulni...
  • Rekuperatory, ogrzewanie Małopolska Liczba postów: 3 Grupa: Robimy inst... Wszystko w jednym ma firma https://rekuperatory-ask.pl/, która działa na bardzo dużym obszarze - na stronie masz podane rejony. Pytaj o Daniela Kwiatkowskiego -...
  • zawory Liczba postów: 75 Grupa: Robimy inst... Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale myślę, że możesz zainteresować się ofertą firmy www.vero-stg.pl. Ja zamówiłem stamtąd zawory grzejnikowe, armaturę przep...
  • armatura przemysł. Liczba postów: 202 Grupa: Robimy inst... Od wielu lat prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu in...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19384 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >