jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 59 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

21 października 2014, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

ale czemu? :) podobno świetna technologia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2014, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

szukam ostatnio jakiegoś piecyka do ogrzania małego mieszkania (29m2) i wyczytałem gdzieś o kotłach tradycyjnych i kondensacyjnych, mógłby mi ktoś coś doradzić o co z tym chodzi? dodam, że chodzi o PRLowskie mieszkanko, które chciałbym dogrzać przed zimą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2014, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

a moze farelke :) skoro to mieszkanie :> a zawsze latwiej schwoac, czy odlaczyc :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2014, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę,że coraz powszechniejsze jest wykorzystanie brykietu lub pelletu jako materiału opałowego. proces powstania tych biopaliw jest dobrze opisany tutaj: http://www.comerc.pl/p/linie-produkcyjne/skro cony-opis-procesu-produkcyjnego-brykiet ja używam brykietu do palenia w kominku i myślę,że to ekonomiczne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2014, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

farelka bedzie najlpesza, ja mam taka w biurze nawet :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2014, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Farelka pobiera bardzo dużo prądu

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2014, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Zieelony napisał: szukam ostatnio jakiegoś piecyka do ogrzania małego
mieszkania (29m2) i wyczytałem gdzieś o kotłach
tradycyjnych i kondensacyjnych, mógłby mi ktoś coś
doradzić o co z tym chodzi? dodam, że chodzi o PRLowskie
mieszkanko, które chciałbym dogrzać przed zimą.


A rozważałeś piecyk na spalanie pelletu . Są to bardzo przyjemne pokojowe piecyki z szybą z przodu . Idealnie imitują kominki.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2014, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet nie wiedziałem że są takie piecyki do spalania pelletu. Nie orientujesz się jaki może być koszt takiego piecyka?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2014, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie głównie fajnym rozwiązaniem jest ogrzewanie na pellet. No, ale to już jest kwestia wyboru. Teraz z kolei mam na celu zamontowanie kominka i opalanie drewnem. Zastanawiam się tylko o to, czy przewody kominowe są drozne i chciałbym je sprawdzić na własną rękę. Tylko czy oby to za bardzo ryzykowne. Jak sądzicie, wezwać do tego kominiarza (mam sprawdzonego http://www.kominiarze-warszawa.pl/ ) czy łatwo samemu sprawdzic?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2014, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

My też zdecydowaliśmy się na ogrzewanie pelletem. Mamy juz upatrzony piec, ale na razie ekipa montuje cały system kominowy który zamówilismy u http://www.checz.pl/oferta/przylacza-kominowe .html Poki co cała budowa idzie zgodnie z planem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 59 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 239 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....
  • Piec kaflowy Liczba postów: 35 Grupa: Robimy inst... Czy są tutaj osoby, które prowadzą własny punkt gastronomiczny? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego pieca chlebowego lub pieca do pizzy, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >