jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 59 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

15 listopada 2014, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Robcio08 napisał: Nawet nie wiedziałem że są takie piecyki do spalania
pelletu. Nie orientujesz się jaki może być koszt takiego
piecyka?


Są i to całkiem ładne. Wyglądają jak kominki wolnostojące. Ich przeznaczenie jest pełne . Są tylko takie do ogrzania po jedynczego pomieszczenia i takie z rozprowadzeniem po kilku , jak również z płaszcze wodnym pod co. Pellet spala się w nich idealnie nie smoli szyby więc jest wspaniały widok ogniska . Pellet ze stelmetu jest z czystych odpadów drewnianych , pali się biało pomarańczowym kolorem . Wyobraź sobie jak to ładnie w salonie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2014, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas jest ogrzewanie centralne,ale zastanawiamy się ostatnio nad wymianą pieca i przejściem na ekogroszek. w każdym razie trzymamy się jednego dostawcy. na składzie www.krobex.pl mają oba rodzaje opału.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2014, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to jak zawsze proponuję ogrzewanie gazem płynnym. Jestem wielkim fanem Bałtykgazu, bo wielu moich znajomych (szczęśliwych posiadaczy własnych domów) korzysta z jego usług. Okazuje się, że firma pomaga w załatwieniu formalności. Ogrzewanie wychodzi taniej, a znajomi napełniają zbiornik raz w roku. Być może jest to zasługa ciepłych zim. Tak czy inaczej, jak sobie przypomnę w czasie wynajmu ogrzewanie elektryczne to mnie rozpacz ogarnia.

Polecam zawsze i wszędzie www.baltykgaz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2014, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

gaz płynny chyba nie jest najtanszym źródłem ogrzewania. My w domu mamy kocioł na pellet coś takiego http://kolton.pl/work/pellduox/ i jak znajdzie sie dobrego dostawce to mozna zaoszczedzic.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas w domu remontem centralnego zajmowali się fachowcy z www.hydrobud24.pl wszystko zostało solidnie naprawione i myślę,że nie musimy się martwić o ogrzewanie przez najbliższe lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2014, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie gazem to jakby strzał w kolano...

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

I naprawdę opłaca Ci się ogrzewanie gazem, bo sporo moich znajomych od tego odchodzi, bo cieżko się wyrobić z wydatkami

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

macie racje to strzal w kolano.. tak samo jak ogrzewanie wody bieżącej przez piecyk gazowy

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojj nie jest aż tak źle, ja tak mam i jakoś żyję a dom ma 160m2

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

moze gazowe ogrzewanie http://www.gal-gaz.pl/gaz-grzewczy.html. Z tego co sie orientuje i poczytalem to jedna z tanszych metod ogrzewania. A kazdemu chyba zalezy na niskich rachunkach

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 59 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 239 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....
  • Piec kaflowy Liczba postów: 35 Grupa: Robimy inst... Czy są tutaj osoby, które prowadzą własny punkt gastronomiczny? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego pieca chlebowego lub pieca do pizzy, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 86

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >