jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸

5 lutego 2016, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez stawiam na drewno, wczoraj zamówiłem w drutexie okna i mam nadzieje, ze okaza się takie fajne jak mi to znajomy chwalił

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2016, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kalkulowałem okna skandynawskiej firmy Thermico Fonster drewniano-aluminiowe i pcv z osłona aluminiową wyszły podobnie jak drewno ale jakość zdecydowanie wyższa i gwarancja na 30 lat .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

warto się zastanowić nad kupnem aluminiowych okien, moim zdaniem one wyglądają najlepiej, ja sobie takie zamówiłem w http://www.alumex.pl/ w Warszawie i jestem z nich zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2016, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Plastikowe są bardziej praktyczne, ale drewniane ładniejsze!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2016, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

czy plastikowe czy drewniane wazne by zapewnic dobry montaz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2016, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy jak urządzone wnętrze

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2016, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama rama to często tylko aspekt wizualny bardziej ważne jest to jaką szybę wstawisz w te ramę. Poczytajcie troszkę jest w Polsce kilka dobrych firm przykład firma Budvar w Częstochowie mają przedstawicielstwo na Mirowskiej 14 można podejść zapytać jak nie ten region wejdźcie na ich stronę i sprawdźcie gdzie jeszcze działają. Tam będzie najlepsza porada, a na forum każdy wyraża swoje zdanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2016, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej wybierać okna dobrej jakości. W przeciwnym wypadku będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Jestem zwolennikiem okien drewnianych, dlatego też uważam, że każdy, kto poszukuje solidnych okien powinien zajrzeć tutaj - okna drewniane opole. Warto podkreślić, że firma ok. 40% produkcji eksportuje do stałych odbiorców w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji i Holandii, a to coś znaczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2016, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowałem się na okna plastikowe. Ja akurat wybrałem włoską firmę - finestre in pvc i jestem bardzo zadowolony.

Ten post był edytowany przez ignacy1975 dnia: 20 kwietnia 2016, 11:18
Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2016, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno okna drewniane jak i pcv mają swoje wady i zalety,podstawowa kwestia to określenie budżetu jak posiadasz na ten cel,bo akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc,zobacz na HurtOkien.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 376 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 508 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 879 Grupa: Montujemy o... Świetnej jakości okna z PVC oferuje firma Matplast z Nowej Rudy z Dolnego Śląska. Produkują je w solidnych, przebadanych systemach Schuco. Jesteśmy bardzo zadow...
  • które okna wybrać Liczba postów: 142 Grupa: Montujemy o... W dzisiejszych czasach chyba najważniejszym aspektem przy wyborze okien jest energooszczędność. Dlatego my postawiliśmy na znakomicie izolowane okna Schuco Livi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 143

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >